2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Az ütemterv szerint halad a csatornázás
2013. Július 24. 09:47, szerda | Helyi

Az ütemterv szerint halad a csatornázás

A nagy meleg ellenére is jó ütemben halad a nyolc városrész érintő szennyvíz-csatornaépítés. A szakemberek jelenleg a Bankfaluban, a Kossuthvárosban, a Molnártelepen, a Móravárosban és a Kertvárosban dolgoznak.

2013. Július 11. 13:36, csütörtök | Helyi

Épül a csatorna

2013. július 11-étől az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok

Folytatódnak a csatornázási munkálatok
2013. Június 26. 15:06, szerda | Helyi önkormányzati

Folytatódnak a csatornázási munkálatok

„Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során június 26-ától az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok.

105 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert Kiskunfélegyháza
2013. Június 13. 15:35, csütörtök | Helyi

105 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert Kiskunfélegyháza

Több mint százmillió forinttal csökken a nyolc városrészt érintő szennyvízcsatorna építés lakossági önereje

2013. Május 29. 10:47, szerda | Helyi

Épül a csatorna

Az EOM-Kiskunfélegyháza Konzorcium kivitelezésében, „Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során május 28-ától az alábbi helyszíneken történnek építési munkálatok

2013. Május 14. 17:39, kedd | Helyi

Épül a csatorna

Az EOM-Kiskunfélegyháza Konzorcium kivitelezésében, „Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során 2013. május 14-étől az alábbi helyszíneken történnek munkálatok

Épül a szennyvízcsatorna
2013. Április 18. 17:43, csütörtök | Helyi

Épül a szennyvízcsatorna

„Kiskunfélegyháza Város szennyvíz csatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során 2013. április 18-ától az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok.

Harminc százalékban kész a csatornázás
2013. Április 04. 14:10, csütörtök | Helyi

Harminc százalékban kész a csatornázás

A szennyvízcsatorna-beruházás jelenlegi helyzetéről, aktualitásairól számolt be március 28-án a sajtó munkatársainak Kapus Krisztián polgármester és Hartyáni Gyula projektvezető a Városházán.

2012. Május 19. 14:07, szombat | Belföld

Félmilliárd belvízvédelemre

A Dél-Hevesben húzódó Sajfoki belvízcsatorna ár- és belvíz-elvezetési képességének javítását szolgálja az a mintegy félmilliárd forintos fejlesztés...

2012. Május 16. 07:23, szerda | Bulvár

Árpa Attilának nem fáj a Heti Hetes vége

Árpa Attila, a Heti Hetes egykori producere nincs meglepve, hogy a produkció lehúzza a rolót.

2012. Május 02. 07:25, szerda | Bulvár

Saját lánya húzta le a Barátok közt egykori sztárját

Deutsch Anita mielőtt a Barátok köztben szerepelt, több csatornán is vezetett műsort. Ezúttal a Viasat3 csatornán kapott lehetőséget arra, hogy az Anya csak egy van című produkció háziasszonya legyen.

2012. Május 01. 14:07, kedd | Belföld

Németország elköszönt az analóg műholdas televíziózástól

Németországban hétfőn véget ért az analóg műholdas műsorsugárzás korszaka, a közszolgálati és a magán csatornák ezentúl csak digitális formátumban sugározzák adásaikat.