2024. április 26, péntek - Ervin

Válassza a Constantinum Intézményét
2016. Február 16. 09:14, kedd | Helyi

Válassza a Constantinum Intézményét

Nyílt napot tart a Constantinum Intézmény Általános Iskolája február 17-én (szerdán) délelőtt.

Az Móra emléknapok méltó zárása
2016. Február 10. 10:04, szerda | Helyi

Az Móra emléknapok méltó zárása

Felolvasással zárult a Móra Ferenc Emléknapok február 9-én (kedden) a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Felidézték Jézus születésének történetét
2015. December 20. 07:00, vasárnap | Helyi

Felidézték Jézus születésének történetét

A Constantinum Általános Iskola 5. osztályos tanulói színészeket meghazudtoló beleéléssel játszották el a betlehemi történetet.

Annak ellenére is szeret, hogy tönkretettük a világot
2015. December 13. 07:38, vasárnap | Helyi

Annak ellenére is szeret, hogy tönkretettük a világot

A harmadik gyertyaláng is fellobbant városházánk adventi koszorúján december 12-én (szombaton). Az eseményt Rónaszéki Gábor a Sarlós Boldogasszony Templom plébánosa tette ünnepivé és meghitté szavaival.

Iskolába hívogató előadás a Constantinumban
2015. November 26. 16:51, csütörtök | Helyi

Iskolába hívogató előadás a Constantinumban

Ma (november 26-án) a Constantinum Intézmény Sportcsarnokának tantermében Iskolaváró előadást tartott az iskola nevelőtestülete a 3/A osztályos gyerekek közreműködésével.

DÖK-nap constis diákoknak
2015. Május 15. 12:25, péntek | Helyi

DÖK-nap constis diákoknak

Ma (május 15-én) Diák Önkormányzati napon vehettek részt a Constantinum Nevelési Oktatási Intézmény tanulói a Szakmaközi Művelődési Házban. A délelőtt folyamán több teremben folytak játékok, vetélkedők.

Vállukra vették tarisznyájukat a Constantinum Intézményben a végzősők
2015. Május 01. 07:00, péntek | Helyi

Vállukra vették tarisznyájukat a Constantinum Intézményben a végzősők

Hosszú nap kezdődött az szerenádot követően április 30-án a Constantinum Intézmény diákjainak, hiszen épp végeztek az éjjeli dalos körúttal, máris öltözhettek át a Bolod Ballagásra, délután pedig az ünnepi ballagás is kezdetét ve

A Constantinum nyitotta meg a szalagavatók sorát
2015. Január 17. 07:00, szombat | Helyi

A Constantinum nyitotta meg a szalagavatók sorát

Január 16-án (pénteken) 17 órai kezdettel rendezte meg Szalagavató Ünnepségét a Constantinum Intézmény.

Három csapat egy hétvégén
2015. Január 11. 13:33, vasárnap | Helyi sport

Három csapat egy hétvégén

Tartalmas hétvégét tudhat maga mögött a Jövő Bajnokai DSE. Január 10-én és 11-én ugyanis három csapatuk is pályára lépett.

Constis Kupa harmadszorra
2014. November 19. 20:37, szerda | Helyi sport

Constis Kupa harmadszorra

Nyolc iskola mintegy kétszázötven diákja vett részt ma (november 18-án) a III. Constis Kupa terematlétikai versenyen, melynek a Constantinum Intézmény sportcsarnoka adott otthont.

Szakmai nap a kosárlabda táborban
2014. Augusztus 28. 12:38, csütörtök | Helyi

Szakmai nap a kosárlabda táborban

Kosárlabda szakmai tábort tart augusztus 25-30. között a Jövő Bajnokai DSE, melynek a Constantinum Intézmény Sportcsarnoka ad otthont.

Kétnapos gólyatábor a Constantinum iskolában
2014. Augusztus 28. 08:50, csütörtök | Helyi

Kétnapos gólyatábor a Constantinum iskolában

Közel száz helyi, ceglédi, békéscsabai diák vesz részt a Constantinum Intézmény gólyatáborában. A korábbi gyakorlattól eltérően idén nem Pálosszentkút, hanem városunk ad otthont az iskolakezdés előtti programnak.