2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Bűnmegelőzés napjainkban
2015. Április 23. 10:38, csütörtök | Helyi

Bűnmegelőzés napjainkban

Ma (április 23-án) Bűnmegelőzési Kiállítás nyitotta meg kapuit az érdeklődők előtt Kiskunfélegyházán, a Kiskun Múzeumban, mely május 18-áig nyitvatartási időben bármikor megtekinthető.

Ne adjunk még esélyt se a bűnözésre!
2015. Február 17. 13:17, kedd | Helyi

Ne adjunk még esélyt se a bűnözésre!

A bűnmegelőzés helyzete településeinken és a tanyákon címmel tartottak konferenciát ma (február 17-én) a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

Karácsony előtti bűnmegelőzés
2014. December 15. 16:46, hétfő | Kék hírek

Karácsony előtti bűnmegelőzés

A kecskeméti diákok bűnmegelőzési szórólapokat osztanak a helyi járatú autóbuszokon.

A mustgáz veszélyei
2014. Szeptember 04. 12:03, csütörtök | Helyi

A mustgáz veszélyei

A szüret kapcsán a mustgáz veszélyeire hívjuk fel a figyelmet. Hasznos tanácsokkal szolgálunk a fulladás megelőzésére, de az is kiderül, mit kell tenni, ha már megtörtént a baj.

A Bűnelkövetés megelőzhető
2014. Július 22. 10:32, kedd | Helyi

A Bűnelkövetés megelőzhető

Harmadik helyen végzett a Kapocs Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény Gyermekjóléti Szolgált tanulmány és megvalósíthatósági terve.

Bűnmegelőzés nyugdíjasoknak
2014. Május 20. 09:42, kedd | Helyi

Bűnmegelőzés nyugdíjasoknak

Immár második alkalommal rendezte meg - és ezzel továbbfolytatta a 2013 novemberében elindított - idős bűnmegelőzési kortárs-segítők képzését.

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből
2013. Október 30. 18:01, szerda | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Gusztáv 28 éves és A. Richárd 20 éves kiskunfélegyházi lakosok ellen.

RecepTúra – Kriminális receptek rendőröktől
2013. Május 04. 16:22, szombat | Kék hírek

RecepTúra – Kriminális receptek rendőröktől

2011. Szeptember 23. 07:29, péntek | Kék hírek

Bűnmegelőzés a kisiskolában

A Szegedi Rendőrkapitányság ebben a tanévben is elindította bűnmegelőzési programját az illetékességi területén lévő általános iskolák számára.