2024. április 24, szerda - György

DVTK Vénusz vs. Astra Bulls
2013. November 06. 08:34, szerda | Helyi sport

DVTK Vénusz vs. Astra Bulls

Miskolcon a meccs előtt egy órával, már a HAJRÁ ASTRA is zúgott a sportcsarnokban, pedig Kiskunfélegyháza nincs közel.

Túratippek 5. - Gemenc
2013. Október 27. 09:12, vasárnap | Belföld

Túratippek 5. - Gemenc

A túra a legdélebbi magyar Duna-szakaszt mutatja be, körüljárja a Gemenci erdőt és a Bédát, mindkettő a Duna-Dráva Nemzeti Park része.

Túratippek 4. - Irány a Pilis
2013. Október 19. 09:11, szombat | Belföld

Túratippek 4. - Irány a Pilis

Esztergom és környékének rövid, ám annál izgalmasabb családi kerékpártúrázásra is alkalmas felfedezése a legtökéletesebb kikapcsolódási lehetőség!

A Kölcsey utcában kért útbaigazítást, majd rabolt
2013. Október 08. 15:22, kedd | Helyi

A Kölcsey utcában kért útbaigazítást, majd rabolt

Lopott biciklivel menekült a helyszínről a kiskunfélegyházi rabló.

Taxis ütött el egy 83 éves férfit Kiskunfélegyházán
2013. Szeptember 16. 11:00, hétfő | Helyi

Taxis ütött el egy 83 éves férfit Kiskunfélegyházán

A baleset hétfőn reggel történt a Kossuth városban.

Kerékpárral követte, nekihajtott, bántalmazta, majd kirabolta
2013. Szeptember 05. 10:59, csütörtök | Helyi

Kerékpárral követte, nekihajtott, bántalmazta, majd kirabolta

Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya S. Róbert 21 éves nagykőrösi lakos ellen.

Három arany, egy bronzérem a hétvége mérlege
2013. Augusztus 06. 12:16, kedd | Helyi sport

Három arany, egy bronzérem a hétvége mérlege

Három versenyen vettek részt az elmúlt hétvégén a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub triatlonistái.

Brigára fel!
2013. Augusztus 02. 16:30, péntek | Sport

Brigára fel!

Szerencsére napjainkban reneszánszát éli, köszönhetően az autózáshoz viszonyított olcsóságának, illetve a környezetünk megóvásáért, a levegő minőségéért érzett felelősségnek. De mire jó még a kétkerekű?

Rendőrségi felhívás
2013. Május 28. 16:12, kedd | Helyi

Rendőrségi felhívás

Lopás bűntett gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya

Kerékpár-regisztráció a Béke téren
2013. Április 23. 13:59, kedd | Helyi

Kerékpár-regisztráció a Béke téren

Magyarországon 1992-től Szent György napján, április 24-én rendezik meg a Rendőrség Napját. A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság ezen a héten több programra is várja az érdeklődőket

2012. Április 21. 14:07, szombat | Belföld

Így szinte minden elérhető lesz biciklivel

Oroszlányban a város főutcája mentén csaknem egy kilométeres kerékpárút és járda épül meg, ezzel a településen szinte az összes szolgáltató intézmény elérhető lesz kerékpárral.

2012. Április 13. 07:03, péntek | Külföld

Bicikliház nyílik Bécsben

Az osztrák fővárosban hét hónapon át egy egész központ áll a kerékpárosok rendelkezésére, ahol minden a biciklik körül forog. Workshopok, tanfolyamok, vitaestek és bolhapiac is várja a látogatókat.