2024. április 25, csütörtök - Márk

Természeti és kulturális örökségek nyomában
2018. Június 07. 15:15, csütörtök | Helyi

Természeti és kulturális örökségek nyomában

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hetedikesei a „Határtalanul” program keretében 5 napot töltöttek Erdélyben.

Lakossági fórumot tart Szamosi Endre
2016. November 12. 11:00, szombat | Helyi

Lakossági fórumot tart Szamosi Endre

Szamosi Endre, a 4. számú választókörzet önkormányzati képviselője tart lakossági fórumot november 30-án, szerdán 17 órakor, a Batthyány Lajos Általános Iskolában.

A Batthyány Iskolában ezentúl emlékfa mutatja az utat az egykori Magyarország városaiba
2016. Június 03. 16:47, péntek | Helyi

Emlékfa avatással egybekötött Trianoni megemlékezést tartottak ma (június 3-án) a Batthyány Lajos Általános Iskolában.

A hangverseny csak a ráadás volt az Anyák-napi ünnepségen
2016. Május 13. 15:03, péntek | Helyi

A hangverseny csak a ráadás volt az Anyák-napi ünnepségen

Régmúlt hagyományaihoz hűen ünnepi műsorral és hangversennyel köszöntötte a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola az Édesanyákat.

Elolvadt a világ, de a közepén anya ül és ott ülök az ölében én
2016. Május 12. 11:33, csütörtök | Helyi

Elolvadt a világ, de a közepén anya ül és ott ülök az ölében én

Anyák napi műsorral kedveskedtek a népes vendégseregnek május 11-én (szerdán) a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola alsó tagozatos diákjai.

Szeretnél zenét tanulni?
2016. Május 11. 14:52, szerda | Helyi

Szeretnél zenét tanulni?

Elhivatottságot érzel a művészetek iránt?

Minden, ami Jazz
2016. Március 13. 19:00, vasárnap | Helyi

Minden, ami Jazz

Március 12-én a Kiskunfélegyházi Battyhány Lajos Általános Iskolában a dzsesszé volt a főszerep.

Tanulj Farkasházi Rékától!
2016. Február 17. 14:39, szerda | Helyi

Tanulj Farkasházi Rékától!

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola zenés drámaórát tart Farkasházi Réka művésznővel február 26-án (péntek) 16 órától a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában.

Angyali énekek csokorba szedve
2015. December 12. 15:12, szombat | Helyi

Angyali énekek csokorba szedve

December 11-én ünnepi hangversenyt rendezett a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a Szent István templomban.

A megbecsülés ajándékát kapták
2015. November 30. 15:44, hétfő | Helyi

A megbecsülés ajándékát kapták

Már több évtizede annak, hogy a Magyar Vöröskereszt a Véradók Napján megemlékezik a többszörös véradókról.

Betűbölcsi a zene jegyében
2015. November 10. 12:15, kedd | Helyi

Betűbölcsi a zene jegyében

Ma (november 10-én) a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Baba-mama Klubja a havonta kétszer tartandó Betűbölcsijét ezúttal a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában tartotta.

Megtelt a Szent István templom zenekedvelőkkel
2015. Október 04. 06:40, vasárnap | Helyi

Megtelt a Szent István templom zenekedvelőkkel

Október 3-án (szombaton) este 7 órakor Ünnepi Hangversenyt hallhattak az érdeklődők Szent István templomban félegyházi fúvósok és kóristák előadásában.