2024. április 26, péntek - Ervin

Bevezetik a gyermekek otthongondozási díját
2018. December 16. 14:32, vasárnap | Helyi

Bevezetik a gyermekek otthongondozási díját

A jövő év elejétől egységes otthongondozási díjat vehetnek igénybe az önellátásra képtelen gyermeküket ellátó szülők

Ha kopik a fogzománc
2015. Október 23. 08:00, péntek | Helyi

Ha kopik a fogzománc

Bármilyen furcsának is tűnik, a fogzománc vékonyodása leginkább az egészségesen táplálkozók rizikófaktorai közé tartozik.

Tojáshéjat az öntözővízbe!
2015. Április 16. 17:00, csütörtök | Bulvár

Tojáshéjat az öntözővízbe!

Hiába a gondos ápolás, a különféle tápoldatok, „vitaminok”, a sok becézgetés, szeretgetés, a kedves szavak, növényeid mégsem úgy ragyognak, ahogy szeretnéd?

Érdekes tények a bőrünkről
2014. November 29. 12:00, szombat | Életmód

Érdekes tények a bőrünkről

Testünk legnagyobb szerve a bőrünk, a teljes testsúlyunk mintegy 15%-át teszi ki.

Amit a gyógyvizekről tudni kell
2014. November 16. 11:00, vasárnap | Bulvár

Amit a gyógyvizekről tudni kell

A gyógyvizek nem csupán akkor fejtik ki jótékony hatásukat, ha órákig utazunk, hogy ázhassunk benne, hanem palackból kortyolgatva, inhalálva, testre kenve, samponhoz keverve is szebbé és egészségesebbé tesz minket.

Agyag…nem csak fazekasoknak
2014. Augusztus 10. 08:00, vasárnap | Életmód

Agyag…nem csak fazekasoknak

Az agyag fogalma elsősorban a kézművességgel és a fazekassággal azonosul általánosságban. Napjainkban viszont egyre inkább kezd elterjedni a szépségiparban.

3 fontos szabály a szép barnaságért
2014. Június 21. 08:00, szombat | Helyi

3 fontos szabály a szép barnaságért

Ahhoz, hogy bőrünk ne veszítsen feszességéből, és megőrizzük annak rugalmasságát, nagyon fontos, hogy elegendő folyadékot igyunk.

A fa bútor újjászületése
2014. Március 09. 11:00, vasárnap | Helyi

A fa bútor újjászületése

Rendszeres ápolással megőrizhetjük bútoraink szépségét, de újjá is varázsolhatjuk őket az alábbi módszerekkel.

Tízmilliós segítséget nyújtott át a Kecskeméti Pünkösdi Gyülekezet a kórháznak
2013. Október 28. 11:04, hétfő | Helyi

Tízmilliós segítséget nyújtott át a Kecskeméti Pünkösdi Gyülekezet a kórháznak

A Kecskeméti Pünkösdi Gyülekezeten keresztül a betegek ápolását segítő egyéb segédeszközök érkeztek a kiskunfélegyházi kórházba.

Szépségápolás nyár végén
2013. Szeptember 08. 09:14, vasárnap | Életmód

Szépségápolás nyár végén

A nyári kánikula után elérkezett az idő, hogy felfrissüljünk és regeneráljuk egész testünket.