2024. április 27, szombat - Zita

Autó nélkül is lehet boldogulni
2017. Szeptember 23. 08:28, szombat |

Autó nélkül is lehet boldogulni

Kiskunfélegyháza is csatlakozott az Európai Mobilitási Hét rendezvénysorozatához, melynek célja, a környezetbarát és fenntartható városi közlekedés népszerűsítése.

Nem teszik le a fehér köpenyt
2017. Szeptember 23. 08:00, szombat |

Nem teszik le a fehér köpenyt

Doktor úr, a maga szíve sose fáj? ... - hangzott el a kérdés a népszerű dalban. Bizonyára sok orvosnál már fellépnek szívpanaszok, mivel nagy terhet vállalnak: nyugdíjasként sem pihennek.

Hét napot ad még a NAV
2017. Szeptember 22. 14:31, péntek |

Hét napot ad még a NAV

Egy hetük maradt a bejelentésre azoknak a cégbejegyzésre kötelezett vállalkozásoknak és egyéni vállalkozóknak, amelyek már tavaly vagy azelőtt székhelyszolgáltatást vettek igénybe és ez idén sem változott

Gondoskodtak a könnyed kikapcsolódásról a Magyar Dráma Napján
2017. Szeptember 22. 14:25, péntek |

Gondoskodtak a könnyed kikapcsolódásról a Magyar Dráma Napján

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola a Magyar Dráma Napja alkalmából kellemes kikapcsolódásra invitálta nagyérdemű közönségét 2017. szeptember 21-én (csütörtökön).

Drogfogás Röszkén
2017. Szeptember 22. 13:03, péntek |

Drogfogás Röszkén

Autója alvázába rejtve próbált meg Magyarországra csempészni 63 millió forint értékű drogot a montenegrói férfi.

Elvitte a prostituált a kuncsaft autóját Kecskeméten
2017. Szeptember 22. 12:12, péntek |

Elvitte a prostituált a kuncsaft autóját Kecskeméten

Elvitte a prostituált a szolgáltatását egy autóban igénybe vevő férfi járművét Kecskeméten.

Sakk Szimultán az elmesport népszerűsítésére
2017. Szeptember 22. 11:47, péntek |

Sakk Szimultán az elmesport népszerűsítésére

Kiskunfélegyházán a József Attila Általános Iskola adott otthont a sakk népszerűsítésére szolgáló Sakk Szimultán versenynek 2017. szeptember 21-én.

Madárismertető tábla segít a tanulásban
2017. Szeptember 22. 11:24, péntek |

Madárismertető tábla segít a tanulásban

Meizl Ferenc, a félegyházi Madárbarát Klub vezetőjének kezdeményezésére madárismertető táblát helyeztek el a Kiskunfélegyházán a Platán Utcai Általános Iskola madárbarát kertjében.

Hét év után kapták el a gyilkost - videoval
2017. Szeptember 22. 11:02, péntek |

Hét év után kapták el a gyilkost - videoval

Egy Petőfiszálláson történt rablással összefüggésben került a nyomozók látókörébe az a férfi, aki a gyanú szerint hét évvel ezelőtt megölt egy idős asszonyt két kilométerre a napokban történt rablás helyszínétől.

Az Erasmus+ programjának keretében külföldön szereznek tapasztalatokat a kossuthosok
2017. Szeptember 22. 10:54, péntek |

A pályázatnak köszönhetően három helyszínre utaznak a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolájának és Kollégiumának diákjai.

Szüreti felvonulás lesz Kiskunfélegyházán
2017. Szeptember 22. 09:00, péntek |

Szüreti felvonulás lesz Kiskunfélegyházán

A népszerű Szüreti Mulatság színes programjainak egyike a 2017. szeptember 23-án (szombaton) 11 órakor a Kossuth utcára érkező szüreti felvonulás.

Az önkéntesek kapták a legmagasabb kitüntetést
2017. Szeptember 21. 16:19, csütörtök |

Az önkéntesek kapták a legmagasabb kitüntetést

A közelmúltban adták át a községi kitüntetéseket Bugacon.