2024. április 29, hétfő - Péter

Madárismertető tábla segít a tanulásban
2017. Szeptember 22. 11:24, péntek |

Madárismertető tábla segít a tanulásban

Meizl Ferenc, a félegyházi Madárbarát Klub vezetőjének kezdeményezésére madárismertető táblát helyeztek el a Kiskunfélegyházán a Platán Utcai Általános Iskola madárbarát kertjében.

Hét év után kapták el a gyilkost - videoval
2017. Szeptember 22. 11:02, péntek |

Hét év után kapták el a gyilkost - videoval

Egy Petőfiszálláson történt rablással összefüggésben került a nyomozók látókörébe az a férfi, aki a gyanú szerint hét évvel ezelőtt megölt egy idős asszonyt két kilométerre a napokban történt rablás helyszínétől.

Az Erasmus+ programjának keretében külföldön szereznek tapasztalatokat a kossuthosok
2017. Szeptember 22. 10:54, péntek |

A pályázatnak köszönhetően három helyszínre utaznak a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolájának és Kollégiumának diákjai.

Szüreti felvonulás lesz Kiskunfélegyházán
2017. Szeptember 22. 09:00, péntek |

Szüreti felvonulás lesz Kiskunfélegyházán

A népszerű Szüreti Mulatság színes programjainak egyike a 2017. szeptember 23-án (szombaton) 11 órakor a Kossuth utcára érkező szüreti felvonulás.

Az önkéntesek kapták a legmagasabb kitüntetést
2017. Szeptember 21. 16:19, csütörtök |

Az önkéntesek kapták a legmagasabb kitüntetést

A közelmúltban adták át a községi kitüntetéseket Bugacon.

Autómentes nap Kiskunfélegyházán
2017. Szeptember 21. 15:35, csütörtök |

Autómentes nap Kiskunfélegyházán

A gyógyulás lehetséges útjai
2017. Szeptember 21. 13:33, csütörtök |

A gyógyulás lehetséges útjai

Dr. Budai László Károly orvos-természetgyógyász tart előadást 2017. október 5-én, csütörtökön 18 órakor a Vállalkozók Ipartestülete Székházban.

Októberi véradások
2017. Szeptember 21. 13:23, csütörtök |

Októberi véradások

Októberben is lehetősége nyílik segíteni véradásával. Az alábbi helyszíneken és időpontokban szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete.

Nemzetközi Zenei Világnapi hangverseny
2017. Szeptember 21. 13:03, csütörtök |

Nemzetközi Zenei Világnapi hangverseny

A Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar és az Ifjúsági Fúvószenekar szeretettel meghívja Önt és kedves Családját szeptember 30-án a Szent István Templomban 19 órakor kezdődő Nemzetközi Zenei Világnapi hangversenyére.

Félegyháza jól hasznosítja a TAO-s forrásokat is
2017. Szeptember 21. 10:18, csütörtök |

Félegyháza jól hasznosítja a TAO-s forrásokat is

Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a szeptember 20-án átadásra került Constantinum Sportcentrum tornaterme és a Honvéd Sporttelep szabadtéri kosárlabda pályája.

Anyakönyvi hírek
2017. Szeptember 21. 10:10, csütörtök |

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

Úszásoktatás nagycsoportos óvodás gyerekeknek
2017. Szeptember 20. 17:56, szerda |

Úszásoktatás nagycsoportos óvodás gyerekeknek

Olyan nagycsoportos óvodás gyerekeket vár a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Úszószakosztálya, akik szívesen megtanulnának 3 úszásnemben úszni.