2024. április 23, kedd - Béla

2017. Szeptember 20. 17:56, szerda | Helyi sport
Forrás: -szerk.-

Úszásoktatás nagycsoportos óvodás gyerekeknek

Olyan nagycsoportos óvodás gyerekeket vár a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Úszószakosztálya, akik szívesen megtanulnának 3 úszásnemben úszni.

Várják azokat a gyermekeket, akik:
- 2017. szeptemberben kezdték a nagycsoportot (5-6 éves kor);
- heti 2 alkalommal részt tudnak venni az oktatásokon (hétfő és szerda vagy kedd és csütörtök).;
- a 2017/2018-as tanévben szeretnének 3 úszásnemben megtanulni úszni.

Az egyesület célja az úszásoktatás beindításával, hogy 2017. őszétől folyamatos lehetőséget biztosítson a nagycsoportos korú gyermekeknek legalább három úszásnem megtanulására.

Jelentkezni lehet:
Jelentkezési határidő: 2017.09.27. 24:00-ig.

Jelentkezni a bacs.jogging@gmail.com e-mail címre elküldött levéllel lehet. Kérjük a pontos határidő betartását!
A jelentkezést követően e-mailen küldik a további tájékoztatást!

Bács Ferenc
vezetőedző
Jogging Plus

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.