2024. április 26, péntek - Ervin

Hírek a Szent István Templomból
2017. Szeptember 24. 07:51, vasárnap |

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 25. vasárnap - 2017. szeptember 24.

Otthon slampos vagy sikkes vagy?
2017. Szeptember 23. 18:00, szombat |

Otthon slampos vagy sikkes vagy?

Hogyan lehetsz inkább az utóbbi?

Így foszthatja ki a társasházat a közös képviselő
2017. Szeptember 23. 16:00, szombat |

Így foszthatja ki a társasházat a közös képviselő

Majdnem 30 millió forintot sikkasztott el egy szombathelyi társasház képviselője.

Szuperkönnyű otthoni praktikák hajbajokra
2017. Szeptember 23. 15:00, szombat |

Szuperkönnyű otthoni praktikák hajbajokra

Azok a hölgyek, akik szeretnék, hogy dús, fényes és elsősorban hosszú hajuk legyen, biztosan nehéz szívvel ülnek a fodrászszékbe a töredezett hajvégek miatt.

9 komoly ok, amiért érdemes sört inni
2017. Szeptember 23. 14:00, szombat |

9 komoly ok, amiért érdemes sört inni

A sörfogyasztás olyan ősi emberi szokás, hogy a kezdetét sem ismerjük pontosan. A sör okozta súlyos másnaposság miatt sokan abban a hitben vannak, hogy ez egy finom, de veszélyes, sőt káros ital.

Rendszeres a vérhiány
2017. Szeptember 23. 12:00, szombat |

Rendszeres a vérhiány

Az elmúlt időszakban megnőtt az egészségügyi intézmények vérfelhasználása, miközben az országos vérkészlet – az intenzív toborzás ellenére is – csökken.

Rántsuk le a leplet a szalonnáról!
2017. Szeptember 23. 11:00, szombat |

Rántsuk le a leplet a szalonnáról!

Tévhitek helyett - EGÉSZSÉG!

Túlterhelt védőnők
2017. Szeptember 23. 10:00, szombat |

Túlterhelt védőnők

Szinte az egész országot érinti a védőnőhiány – hívja fel a figyelmet a Magyar Védőnők Egyesülete.

Magyar népmesék és Cigánymesék
2017. Szeptember 23. 09:00, szombat |

Magyar népmesék és Cigánymesék

A Móra Fesztivál keretében a Kiskun Múzeum szeretettel vár mindenkit október 2-án, hétfőn, 17 órára a Kecskemétfilm Kft. Magyar népmesék és Cigánymesék című rajzfilmsorozat képeiből készült vándorkiállítás megnyitójára.

Autó nélkül is lehet boldogulni
2017. Szeptember 23. 08:28, szombat |

Autó nélkül is lehet boldogulni

Kiskunfélegyháza is csatlakozott az Európai Mobilitási Hét rendezvénysorozatához, melynek célja, a környezetbarát és fenntartható városi közlekedés népszerűsítése.

Nem teszik le a fehér köpenyt
2017. Szeptember 23. 08:00, szombat |

Nem teszik le a fehér köpenyt

Doktor úr, a maga szíve sose fáj? ... - hangzott el a kérdés a népszerű dalban. Bizonyára sok orvosnál már fellépnek szívpanaszok, mivel nagy terhet vállalnak: nyugdíjasként sem pihennek.

Hét napot ad még a NAV
2017. Szeptember 22. 14:31, péntek |

Hét napot ad még a NAV

Egy hetük maradt a bejelentésre azoknak a cégbejegyzésre kötelezett vállalkozásoknak és egyéni vállalkozóknak, amelyek már tavaly vagy azelőtt székhelyszolgáltatást vettek igénybe és ez idén sem változott