2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Múzeumtúra március 28-án
2015. Március 12. 11:04, csütörtök |

Múzeumtúra március 28-án

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez Budapestre március 28-án, szombaton a Petőfi Irodalmi Múzeumba és a Zeneakadémiához.

Miért jó a nőknek a cickafark?
2015. Március 12. 11:00, csütörtök |

Miért jó a nőknek a cickafark?

A hűvös, nyirkos időszak egyik leggyakoribb kellemetlensége a húgyhólyaggyulladás, melyet felfázásként is emlegetnek. Általában a nőket érinti, de a férfiak körében is előfordul.

BÉT - Alacsony forgalmat, kis mozgásokat vár a szakértő
2015. Március 12. 10:32, csütörtök |

BÉT - Alacsony forgalmat, kis mozgásokat vár a szakértő

Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Kilenc magyar Moszkvában
2015. Március 12. 10:30, csütörtök |

Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Kilenc magyar Moszkvában

Kilenc magyar versenyző utazott el az éremszerzés reményében Moszkvába, ahol a hétvégén rendezik meg a rövidpályás gyorskorcsolyázók idei világbajnokságát.

Hatvanhét millió forint értékű hamisított cipőt foglaltak le a pénzügyőrök
2015. Március 12. 10:28, csütörtök |

Hatvanhét millió forint értékű hamisított cipőt foglaltak le a pénzügyőrök

Mintegy 67 millió forint értékű, hamis márkajelzésű cipőt találtak a pénzügyőrök egy magyar kamionban Rajkánál - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-vel.

Az 'éjjeli baglyok' esélyesebbek a gazdagságra
2015. Március 12. 10:00, csütörtök |

Az 'éjjeli baglyok' esélyesebbek a gazdagságra

Tudod, hogy korán érdemes lefeküdni, hiszen ki kell aludnod magad a szép bőrért, a jó teljesítményért, mégis alig tudod magad tartani ehhez a szabályhoz? Ne félj, ez később kifizetődő lesz!

Lopással indították a szerda reggelt Félegyházán
2015. Március 12. 09:25, csütörtök |

Lopással indították a szerda reggelt Félegyházán

A rendelkezésre álló adatok alapján a két férfi 2015. március 11-én 8 óra 30 perckor egy kiskunfélegyházi tanyán körülbelül hat mázsa akácfát vágott ki és lopott el.

A pszichológia születése a századfordulón
2015. Március 12. 09:06, csütörtök |

A pszichológia születése a századfordulón

A Kulturális Szalon c. sorozat keretében tart ma (március 12-én) előadást dr. Domján Mihály szakpszichológus, családterapeuta a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban 17:00 órai kezdettel.

Itthon még szabadon száll a méreg
2015. Március 12. 08:40, csütörtök |

Itthon még szabadon száll a méreg

Csak elvileg büntetik... A hazai vetőgépek többségén nincs a kiporzó mérgező, csávázó szereket felfogó berendezés.

Megöltek egy 22 éves nőt Pocsajban
2015. Március 12. 07:05, csütörtök |

Megöltek egy 22 éves nőt Pocsajban

Hogyan égess zsírt egész nap?
2015. Március 12. 07:00, csütörtök |

Hogyan égess zsírt egész nap?

Nem kérdés, hogy az alacsony testzsírszázalék miért jó! Egészségesebb, csinosabb leszel, a tested jobban működik és könnyebb ismerkedni is! A kérdés az, kinek higgyünk, hiszen tele van a net mindenféle információval.