2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Figyelem, indul a húsvéti razzia!
2015. Március 11. 10:00, szerda |

Figyelem, indul a húsvéti razzia!

A hagyományoknak megfelelően idén is megkezdődött a tavaszi szezonális élelmiszer-ellenőrzés . A tavaszi idényhez és a húsvéti ünnepekhez kapcsolódó termékeket április 6-áig vizsgálják a szakemberek.

Szalámit lopott a kiskunfélegyházi áruházból
2015. Március 11. 09:29, szerda |

Szalámit lopott a kiskunfélegyházi áruházból

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2015. március 10-én 20 óra 20 perckor őrizetbe vette T. Ferenc 51 éves kaposvári lakost tulajdon elleni szabálysértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Eredetigazolással lehet csak tűzifát venni?
2015. Március 11. 08:33, szerda |

Eredetigazolással lehet csak tűzifát venni?

Az illegális fakitermelés hatékony visszaszorítására, a fenntartható erdőgazdálkodás érdekében, a jövőben csak eredetigazolással lehet tűzifát értékesíteni.

Megtört az 'átok'
2015. Március 11. 08:21, szerda |

Megtört az 'átok'

A hétvégén nyertünk a kecskeméti Akadémisták ellen is!!!

Özvegyi nyugdíj különböző állampolgárság esetén
2015. Március 11. 06:00, szerda |

Özvegyi nyugdíj különböző állampolgárság esetén

Részesülhet-e özvegyi nyugdíjban például egy magyar férj elhalálozása esetén román felesége? Ebben a kérdésben segít az onlinejogsebesz.hu!

Poncsó-őrület
2015. Március 11. 06:00, szerda |

Poncsó-őrület

Itt a tavasz, közeleg a jó idő, és már nem is kell sokat várni, ahhoz, hogy végre a szekrény mélyébe száműzzük a pufi, vastag télikabátokat.

A hormonpótló tabletták növelik a vérrög és a stroke kialakulásának kockázatát
2015. Március 11. 05:00, szerda |

A hormonpótló tabletták növelik a vérrög és a stroke kialakulásának kockázatát

A hormonpótló tabletták szedése növelheti a vérrög keletkezésének és a stroke lehetőségének a kockázatát egy új tanulmány szerint.