2024. május 17, péntek - Paszkál

Lezuhant egy ukrán katonai repülőgép, a pilóta életét vesztette
2015. November 12. 07:53, csütörtök |

Lezuhant egy ukrán katonai repülőgép, a pilóta életét vesztette

Lezuhant egy katonai repülőgép szerda délelőtt Ukrajna keleti részén, Zaporizzsja közelében, a pilóta életét vesztette - közölte az ukrán védelmi minisztérium.

OH: hétfőn kezdődnek a középszintű szóbeli érettségik
2015. November 12. 07:47, csütörtök |

OH: hétfőn kezdődnek a középszintű szóbeli érettségik

Végéhez közeledik az őszi érettségi időszak: az emelt szintű szóbelik után hétfőn kezdődnek a középszintű szóbeli érettségik.

A Saul fia kapta a fődíjat, Vidnyánszky Attila a legjobb rendező díját Los Angelesben
2015. November 12. 07:46, csütörtök |

A Saul fia kapta szerdán a 15. Los Angeles-i Magyar Filmfesztivál fődíját, a legjobb rendezését járó elismerést Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója vehette át A szarvassá változott fiú című filmjéért.

Átadásra került a Szalay Gyula utca
2015. November 11. 16:18, szerda |

Átadásra került a Szalay Gyula utca

Ma (november 11-én) ünnepélyes keretek között került átadásra a város központjában elhelyezkedő Szalay Gyula utca.

Beszélgetés Fütyü Illéssel
2015. November 11. 14:49, szerda |

Beszélgetés Fütyü Illéssel

Fütyü Illést nem kell bemutatni a labdarúgás kedvelőinek. Játékosként és edzőként is sok helyen megfordult.

Jogerősen tizenegy évre ítéltek egy kiskunfélegyházi férfit élettársa meggyilkolása miatt
2015. November 11. 13:43, szerda |

Jogerősen tizenegy év börtönbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla szerdán azt a kiskunfélegyházi férfit, aki 2012 decemberében meggyilkolta élettársát.

Bővülhet az ingyenes gyermekétkeztetés, a gyed extra, a bölcsődei hálózat
2015. November 11. 13:29, szerda |

Bővülhet az ingyenes gyermekétkeztetés, a gyed extra, a bölcsődei hálózat

Bővülne a családtámogatás, a gyermekvédelem, így a többi között az ingyenes gyermekétkeztetés, a gyed extra és a bölcsődei ellátás a napokban benyújtott családügyi törvényjavaslat nyomán

Anyakönyvi Hírek
2015. November 11. 12:17, szerda |

Anyakönyvi Hírek

Cikkünkben friss anyakönyvi híreinket olvashatják, immáron az újszülöttek neveivel kibővülve.

Aki vért ad, életet ad!
2015. November 11. 11:28, szerda |

Aki vért ad, életet ad!

E címmel tart előadást a Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyháza Területi szervezete 2015. november 20-án 14 órától a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Várkonyi Szabolcs: Abszolút eredménytől és élménytől estünk el!
2015. November 11. 10:36, szerda |

Várkonyi Szabolcs: Abszolút eredménytől és élménytől estünk el!

Várkonyi Szabolcs - Balog Zoltán AK Delta Sport - 16. Poreč Rally 2015.11.05-07.

Agárdi whisky lett az év párlata
2015. November 11. 10:24, szerda |

Agárdi whisky lett az év párlata

Bemutatkozott a Destillata győztes agárdi whisky

Az élet magasságai és mélységei
2015. November 11. 09:27, szerda |

Az élet magasságai és mélységei

Az összes jegy elkelt Pál Ferenc (Feri atya) november 10-én tartott előadására, melynek helyszínéül a Móra Ferenc Művelődési Központ díszterme szolgált.