2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

Magabiztos győzelemmel kezdett Bács megye
2015. December 07. 09:15, hétfő |

Magabiztos győzelemmel kezdett Bács megye

Vanó Sándor csapata 5-1-re verte Hajdú-Bihart, így jó pozícióból várhatja a Szabolcs-Szatmár-Bereg elleni meccset.

Luca-napi Mulatság
2015. December 07. 08:44, hétfő |

Luca-napi Mulatság

Fergeteges Luca-napi buli kerül megrendezésre a Móra Ferenc Művelődési Központban december 12-én (szombaton) 16 órától!

Múzeumtúra a Nagytétényi Kastélyba
2015. December 07. 08:29, hétfő |

Múzeumtúra a Nagytétényi Kastélyba

A Kiskun Múzeum Baráti Köre 2015. december 12-én (szombaton) Múzeumtúrát szervez.

Segítsünk, hogy segíthessenek!
2015. December 07. 08:08, hétfő |

Segítsünk, hogy segíthessenek!

A Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Területi Szervezete élelmiszer adományt gyűjt hátrányos helyzetű családok számára.

A héten is borús lesz az idő
2015. December 07. 07:51, hétfő |

A héten is borús lesz az idő

A héten nem várható komoly lehűlés, de többnyire borús lesz az idő. Többször lehet tartós köd, ködszitálás, olykor eső is, de havazás nem várható

Magyar labdarúgó-válogatott – megvan az Eb edzőtáborának kerete
2015. December 07. 07:48, hétfő |

Magyar labdarúgó-válogatott – megvan az Eb edzőtáborának kerete

A jövő évi, franciaországi Európa-bajnokságra kijutott magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Bernd Storck kihirdette keretét, amelynek tagjai jövő hét vasárnaptól négy napig együtt készülnek Telkiben.

Be akart törni a pilótafülkébe egy Belgrádba tartó repülőgép utasa
2015. December 07. 07:46, hétfő |

Be akart törni a pilótafülkébe egy Belgrádba tartó repülőgép utasa

Be akart törni a pilótafülkébe egy amerikai útlevéllel rendelkező jordániai férfi vasárnap egy Frankfurtból Belgrádba tartó gépen, majd a repülőgép ajtajának kinyitásával fenyegetőzött

Újra támadott a szén-monoxid
2015. December 07. 07:44, hétfő |

Újra támadott a szén-monoxid

Három embert szállítottak kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával egy családi házból Budapest XVII. kerületéből vasárnap este - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Terrorizmus - Obama: Meg fogjuk semmisíteni az Iszlám Államot!
2015. December 07. 07:43, hétfő |

Terrorizmus - Obama: Meg fogjuk semmisíteni az Iszlám Államot!

Az Iszlám Állam (IÁ) dzsihadista szervezet megsemmisítését ígérte Barack Obama amerikai elnök vasárnap este a washingtoni Fehér Házból közvetített beszédében,

ÁSZ-feljelentés alapján nyomoznak egy párt ellen
2015. December 07. 07:41, hétfő |

ÁSZ-feljelentés alapján nyomoznak egy párt ellen

Eddig 29 gyanúsítottat hallgattak ki annak a nyomozásnak a során, amelyet az Állami Számvevőszék (ÁSZ) feljelentése alapján rendelt el a nyíregyházi ügyészség egy párttal szemben

Már nem kelendőek annyira az okostelefonok
2015. December 07. 07:41, hétfő |

Már nem kelendőek annyira az okostelefonok

Az idén csökken első alkalommal egy számjegyű százalékosra az okostelefon-világpiac növekedési üteme - közölte az amerikai International Data Corporation (IDC) informatikai és távközlési kutatóintézet.

Kiskunfélegyházi magyar bajnok
2015. December 06. 20:14, vasárnap |

Kiskunfélegyházi magyar bajnok

Nagyszerűen zárták a hazai versenyidényt a kiskunfélegyházi birkózók.