2024. május 4, szombat - Mónika

A védelmi intézkedések ellenére nő a migránsok száma Magyarországon
2016. Március 04. 07:42, péntek |

A védelmi intézkedések ellenére nő a migránsok száma Magyarországon

A legkomolyabb védelmi intézkedések ellenére is növekszik a Magyarországra érkező migránsok száma - mondta Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatorna csütörtök esti műsorában.

Spanyolországban először került a vádlottak padjára a királyi család egyik tagja
2016. Március 04. 07:40, péntek |

Teljes mértékben hisz férje, a közpénzek elsikkasztásával vádolt Inaki Urdangarin ártatlanságában Krisztina, a spanyol király nővére, akit csütörtökön hallgatott meg az ügyben eljáró Palma de Mallorca-i bíróság.

Drágultak az üzemanyagok
2016. Március 04. 07:39, péntek |

Drágultak az üzemanyagok

Emelte bruttó 3 forinttal a 95-ös benzin és bruttó 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.

Öt településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap
2016. Március 04. 07:38, péntek |

Öt településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap

Öt településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap, polgármestert és önkormányzati képviselőket választanak.

Új burkolatot kapott a Mentőállomás udvara
2016. Március 03. 17:11, csütörtök |

Új burkolatot kapott a Mentőállomás udvara

A Kiskunfélegyházi Mentőállomás felépítményeinek felújítása után immár a belső udvari rekonstrukciós munkálatok is elkészültek.

Szeles és borús idő lesz az első tavaszi hétvégén
2016. Március 03. 14:11, csütörtök |

Szeles és borús idő lesz az első tavaszi hétvégén

Szeles és borús, többfelé esős lesz az időjárás az első tavaszi hétvégén, néhol még hóra is számítani lehet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésből.

Növekvő vendégszám
2016. Március 03. 13:12, csütörtök |

Növekvő vendégszám

Idén 39. alkalommal nyitotta meg kapuit az Utazás 2016 Nemzetközi Idegenforgalmi Kiállítás, ahol Magyarország és öt kontinens látnivalói sorakoznak fel a nagyközönség és a szakma képviselői előtt.

Albrecht Patrik és a Rallycross
2016. Március 03. 12:24, csütörtök |

Albrecht Patrik és a Rallycross

Beszélgetés Patrikkal a Slovakiaringi Rallycross OB előtt.

Zoli bácsi emléke örök
2016. Március 03. 12:05, csütörtök |

Zoli bácsi emléke örök

Halálának évfordulóján, március 2-án méltóképpen emlékeztek meg Csincsák Zoltánról, a legendás testnevelő tanárról a Kossuth Lajos Szakképző Iskola diákjai és tanárai.

Minden területen csökkent a bűncselekmények száma
2016. Március 03. 11:15, csütörtök |

Minden területen csökkent a bűncselekmények száma

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2015. évi tevékenységét eredményesen zárta. Mindezt jól mutatja, hogy az illetékességi területen tovább csökkent 4,2%-kal a regisztrált bűncselekmények száma.

2016 az elhízás elleni harc éve
2016. Március 03. 10:34, csütörtök |

2016 az elhízás elleni harc éve

Az elhízás elleni harc évének hirdették meg 2016-ot az Összefogás a gyermekek egészségéért programban részt vevő szervezetek.

Salakra fel, avagy csapass ha tudsz!
2016. Március 03. 10:28, csütörtök |

Salakra fel, avagy csapass ha tudsz!

KZ Invest Kupa - Salakpályás autós körverseny 1. Forduló. 2016.03.13. Debrecen, Gázvezeték úti Salakaréna. Soós Szabolcs rendező írása