2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Hashajtók helyett!
2016. Március 20. 09:00, vasárnap |

Hashajtók helyett!

Ez mindig legyen a kamrában, ha rossz az emésztésed!

2017-ben csökkenhet a tananyag mennyisége
2016. Március 20. 08:43, vasárnap |

2017-ben csökkenhet a tananyag mennyisége

Konkrét javaslatcsomaggal áll elő a kormány a diákok leterhelésének csökkentésére a köznevelési kerekasztal keddi ülésére - erről Rétvári Bence beszélt az Echo TV-nek szombat este.

Alonso brutális balesete után Rosberg győzött az idénynyitón - VIDEÓ
2016. Március 20. 08:41, vasárnap |

Alonso brutális balesete után Rosberg győzött az idénynyitón - VIDEÓ

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es idénynyitó Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.

Ezt jó, ha tudja, hogy ne verjék át a boltokban!
2016. Március 20. 08:00, vasárnap |

Ezt jó, ha tudja, hogy ne verjék át a boltokban!

Problémás áru esetében a kereskedő köteles azt a javítás helyett azonnal kicserélni előzetes vizsgálat nélkül - erősítette meg a Kúria döntése a fogyasztóvédelmi hatóság joggyakorlatát.

A klímavédelemről tanácskoztak Kiskunfélegyházán
2016. Március 20. 06:47, vasárnap |

A klímavédelemről tanácskoztak Kiskunfélegyházán

Gyilkos vagy humánus gazdaságot a Kárpát-medencében címmel rendezett konferenciát a Közép-Európa Klub Kiskunfélegyházán.

Ma a Boldogság Nemzetközi Napja van!
2016. Március 20. 06:32, vasárnap |

Ma a Boldogság Nemzetközi Napja van!

Városunk a Jobb Veled a Világ Alapítvány helyi boldogság klubjának köszönhetően méltóképpen ünnepli meg e jeles eseményt.

Szakértő: a bérfejlesztés járulhat hozzá a gazdaság fejlődéséhez
2016. Március 20. 00:34, vasárnap |

Szakértő: a bérfejlesztés járulhat hozzá a gazdaság fejlődéséhez

A bérfejlesztés járulhat hozzá a magyar gazdaság fejlődéséhez a következő időszakban - mondta Csath Magdolna közgazdász szombaton az M1 aktuális csatornán.

Az Interpol fokozott elővigyázatosságra int a határokon
2016. Március 20. 00:32, vasárnap |

Az Interpol fokozott elővigyázatosságra int a határokon

Fokozott elővigyázatosságra intette a határokon az Interpol a tagállamait szombaton, arra hivatkozva, hogy a tavaly novemberi, 130 halálos áldozatot követelő párizsi terrorakciók legfőbb gyanúsítottja,

EURO-2016 - Elmarad a magyar válogatott egyik összetartása
2016. Március 20. 00:31, vasárnap |

EURO-2016 - Elmarad a magyar válogatott egyik összetartása

Elmarad a nyári, franciaországi Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott áprilisi összetartása, ezért módosult az OTP Bank Liga 27. fordulójának időpontja.

Merényletek Párizsban - Abdeslam azt állítja, a nemzeti stadionnál akarta felrobbantania magát
2016. Március 20. 00:30, vasárnap |

Salah Abdeslam, a tavaly novemberi, 130 halálos áldozatot követelő párizsi terrorakciók legfőbb gyanúsítottja azt állította brüsszeli kihallgatásán,

Illegális bevándorlás: nincs megoldva az európai migrációs válság
2016. Március 20. 00:29, vasárnap |

Illegális bevándorlás: nincs megoldva az európai migrációs válság

Az EU-török-csúcson született megállapodással nem oldódott meg az európai migrációs válság - mondta Bakondi György szombaton az M1 aktuális csatorna esti műsorában.

Meghalt egy férfi, miután lovaskocsijával felborult
2016. Március 20. 00:28, vasárnap |

Meghalt egy férfi, miután lovaskocsijával felborult

Életét vesztette a helyszínen egy férfi, aki szombaton este felborult lovaskocsijával a Mórichidára vezető földúton - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.