2024. április 29, hétfő - Péter

Bal vagy jobb?
2016. Március 06. 08:00, vasárnap |

Bal vagy jobb?

A jobb- vagy balkezesség alapvetően genetikai eredetű.

Március 15. - Számos színes program a magyar szabadság ünnepén

Március 15. - Számos színes program a magyar szabadság ünnepén

Számos színes programmal várják az ünneplőket a március 15.-i központi rendezvényekre a \"magyar szabadság ünnepén\" - mondta Vargha Tamás, a Honvédelmi Minisztérium (HM) parlamenti államtitkára szombaton, Budapesten

Filmhét - A Liza, a rókatündér kapta a legtöbb jelölést a Magyar Filmdíjra

Filmhét - A Liza, a rókatündér kapta a legtöbb jelölést a Magyar Filmdíjra

A Liza, a rókatündér kapta a legtöbb, összesen 15 jelölést a Magyar Filmdíjra. A 18 kategória jelöltjeit szombaton hozták nyilvánosságra, az elismeréseket a 2. Magyar Filmhét zárónapján, vasárnap adják át.

Köznevelési kerekasztal - a civil platform követelései szerepelnek a munkacsoportok témái között
2016. Március 06. 06:00, vasárnap |

A civil közoktatási platform követelései szerepelnek a köznevelési kerekasztal munkacsoportjainak témái között - reagált az Emberi Erőforrások Minisztériuma a szerveződés 12 pontjára.

Magyarország felkészült a kerítés építésére a román határon
2016. Március 06. 05:00, vasárnap |

Magyarország felkészült a kerítés építésére a román határon

Magyarország kész a kerítés építésére a magyar-román határon, amennyiben a migrációs helyzet szükségessé teszi - jelentette ki a miniszterelnök főtanácsadója szombaton Budapesten.

Meséljünk gyermekünknek!
2016. Március 05. 20:00, szombat |

Meséljünk gyermekünknek!

Döbbenetes tény, hogy a szülők 7%-a mesél csak a gyermekének.

Iskolaváró
2016. Március 05. 17:03, szombat |

Iskolaváró

A Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola alsós nevelői játékos foglalkozást szerveznek.

Nemzeti Játszóház
2016. Március 05. 17:00, szombat |

Nemzeti Játszóház

Családi kézműves foglalkozást rendez a Móra Ferenc Művelődési Központ március 12-én (szombaton) 9:30-12:00 óráig.

Nálunk van Európa egyik legjobban őrzött energiakincse
2016. Március 05. 17:00, szombat |

Nálunk van Európa egyik legjobban őrzött energiakincse

A Makói-árokban ezermilliárd köbméter palagáz rejtőzik szakértői becslések szerint.

25 éves a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete
2016. Március 05. 16:42, szombat |

25 éves a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete

E jeles alkalom méltó megünneplésére ma (március 5-én) műsoros rendezvényt tartottak a Constantinum Intézmény Sportcsarnokában.

Kullancsinvázióra kell számítani Magyarországon
2016. Március 05. 14:00, szombat |

Kullancsinvázióra kell számítani Magyarországon

Az enyhe, csapadékos tél kedvezett a többféle betegséget terjesztő élősködőknek, így az elmúlt évekhez hasonlóan idén tavasszal is kullancsinvázióra kell számítani.

Túl hangos reklám, kevés közszolgálati műsor – több tv-t bírságolt a médiatanács
2016. Március 05. 13:27, szombat |

Túl hangos reklám, valamint az előírtnál kevesebb közszolgálati, közéleti műsor és magyar zene sugárzása és burkolt reklám miatt szabott ki bírságot a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa.