2024. május 3, péntek - Tímea

Rekorder lehet idén a TeSzedd! akció
2016. Április 20. 07:56, szerda |

Rekorder lehet idén a TeSzedd! akció

Rekordot érhet el idén a TeSzedd! - Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció, ugyanis az idei programra minden eddiginél több, 128 605 önkéntes regisztrált a 2240 szeméttel szennyezett helyszín megtisztítására

Új értékekkel bővült a Hungarikumok Gyűjteménye és a Magyar Értéktár
2016. Április 20. 07:51, szerda |

Új értékekkel bővült a Hungarikumok Gyűjteménye és a Magyar Értéktár

Egy tétellel bővítette a Hungarikumok Gyűjteményét és nyolc tétellel a Magyar Értéktárat a Hungarikum Bizottság Budapesten megtartott keddi ülésén - közölte Földművelésügyi Minisztérium (FM) Sajtóirodája az MTI-vel.

Hatvanmillió dolláros csalással vádolnak egy gyémántkereskedőt Izraelben
2016. Április 20. 07:48, szerda |

Hatvanmillió dolláros csalással vádolnak egy gyémántkereskedőt Izraelben

Hatvanmillió dolláros (közel tizenhat és fél milliárd forintos) csalással vádolnak Izraelben egy gyémántkereskedőt - jelentette a helyi közszolgálati rádió szerdán.

Szén-monoxid mérgezés történt Sarkadon
2016. Április 20. 07:47, szerda |

Szén-monoxid mérgezés történt Sarkadon

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt kórházba szállítottak egy embert a mentők egy, a Békés megyei Sarkadon álló családi házból kedden éjszaka - írta honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

Emelkedett az üzemanyagok ára
2016. Április 20. 07:46, szerda |

Emelkedett az üzemanyagok ára

Emelte bruttó 4 forinttal a 95-ös benzin és bruttó 6 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt.

Dögös, rockos, vérpezsdítő? Open Road Fest Tribute aréna!
2016. Április 20. 07:00, szerda |

Dögös, rockos, vérpezsdítő? Open Road Fest Tribute aréna!

Az Open Road Fest Tribute arénája rock muzsikától lesz hangos, ahol napnyugtától-napkeltéig garantáltan forró lesz a hangulat, és nem csak a nyár melegétől!

Lovászok versengnek a Szakma Kiváló Tanulója címért
2016. Április 19. 19:23, kedd |

Lovászok versengnek a Szakma Kiváló Tanulója címért

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Intézmény és Kollégium amellett, hogy az Agro Sztár Fesztivál rendezését is elvállalta, idén a Szakma Kiváló Tanulója versenyt is megrendezheti.

Nem csak testünknek kell táplálék
2016. Április 19. 19:20, kedd |

Nem csak testünknek kell táplálék

A Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja nem csak élelemmel és ruházattal segíti a rászorulókat, hanem havi rendszerességgel előadásokat is szervez az érdeklődőknek.

Izgalmas verseny elé néznek a húsipari tanulók
2016. Április 19. 19:18, kedd |

Izgalmas verseny elé néznek a húsipari tanulók

Ma (április 19-én) ünnepélyes megnyitó keretében köszöntötték a Szakma Kiváló Tanulója versenyére érkező diákokat és tanáraikat.

Szemproblémák gyermekkorban
2016. Április 19. 19:15, kedd |

Szemproblémák gyermekkorban

Ma (április 19-én) érdekes és mindenki számára hasznos előadást hallhattunk Jégh Robertától a Betűbölcsi aktuális foglalkozásán.

Tűz ütött ki a Kossuth utcán
2016. Április 19. 19:13, kedd |

Tűz ütött ki a Kossuth utcán

Ablakfelújítási munkálatok közben kigyulladt egy acetilénpalack egy négyszintes társasház egyik lépcsőházában Kiskunfélegyházán, a Kossuth Lajos utcában.

Először a pénze, a végén az élete a tét
2016. Április 19. 14:58, kedd |

Először a pénze, a végén az élete a tét

Életveszélyes betegség lehet a játékfüggőség.