2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Füge Krisztián: versenyről versenyre!
2016. Szeptember 09. 08:25, péntek |

Füge Krisztián: versenyről versenyre!

Autós Gyorsasági Verseny Slovakiaring - ETRC Kamion EB betét futam Hungaroring. Füge Krisztián autóversenyzőt kérdezem a versenyei után.

ÁRAMSZÜNET MIATT ÜGYFÉLFOGADÁS KORLÁTOZOTT
2016. Szeptember 09. 08:16, péntek |

ÁRAMSZÜNET MIATT ÜGYFÉLFOGADÁS KORLÁTOZOTT

Tájékoztatja Tisztelt Ügyfeleit a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal, hogy a Szent János tér 2. szám alatt2016. SZEPTEMBER 9. napján (pénteken) ÁRAMSZÜNET miatt 10 órától az érdemi ügyintézés nem lehetséges.

Az idei nyár alulmúlta a hollywoodi várakozásokat - milliárdos a veszteség
2016. Szeptember 09. 07:48, péntek |

Az idei nyár alulmúlta a hollywoodi várakozásokat - milliárdos a veszteség

Elemzők szerint az idei nyár nem sorolható a fősodorbeli hollywoodi filmek klasszikus nyári szezonjai közé. A Bloomberg jelentése alapján a stúdiók becsült vesztesége csaknem egymilliárd dollárra rúghat.

Vérnyomáscsökkentő gyógyszert hív vissza a magyar hatóság
2016. Szeptember 09. 07:47, péntek |

Vérnyomáscsökkentő gyógyszert hív vissza a magyar hatóság

Lehetséges gyógyszercsere miatt visszahívja a lakosságtól a Carvedilol-Zentiva vérnyomáscsökkentő tabletta két gyártási tételét az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézetet (OGYÉI).

Késsel fenyegetőzött egy férfi a budai Várban
2016. Szeptember 09. 07:45, péntek |

Késsel fenyegetőzött egy férfi a budai Várban

Katonai rendészek fékeztek meg egy késsel hadonászó férfit a budai Várban, a Mátyás-templom mellett csütörtök délután - tájékoztatta a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-t.

Szexuális zaklatás után lopott a szomáliai férfi
2016. Szeptember 09. 07:42, péntek |

Szexuális zaklatás után lopott a szomáliai férfi

Szeméremsértés és lopás miatt vett őrizetbe egy menekültkérelemmel Magyarországon élő szomáliai férfit a rendőrség - hangzott el csütörtökön az M1 aktuális csatornán.

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem
2016. Szeptember 09. 07:41, péntek |

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem

Az erőemelő Tunkel Nándor 155 kilós teljesítménnyel bronzérmes lett a 49 kilogrammos súlycsoportban a riói paralimpia első, csütörtöki versenynapján, így övé a magyar küldöttség első dobogós helye.

Terrorizmus - Három nőt őrizetbe vettek a gázpalackokkal teli gépkocsi miatt Párizsban, az egyik megsérült
2016. Szeptember 09. 07:38, péntek |

Három nőt őrizetbe vett a francia rendőrség csütörtök este a Párizstól délre található Boussy-Saint-Antoine-ban a gázpalackokkal teli gépkocsival összefüggésben, amelyet a múlt hét végén Párizs belvárosában találtak.

Tenyészkocák, és -kanok után jár támogatás
2016. Szeptember 08. 15:30, csütörtök |

Tenyészkocák, és -kanok után jár támogatás

A sertéságazati stratégiai intézkedések keretében vissza nem térítendő, mezőgazdasági csekély összegű támogatást igényelhetnek a törzskönyvezett sertéstenyészetek állattartói.

A hétvégén is marad a nyárias időjárás
2016. Szeptember 08. 14:44, csütörtök |

A hétvégén is marad a nyárias időjárás

A hétvégén is folytatódik a nyárias időjárás, 30 Celsius-fok körüli melegre és sok napsütésre lehet számítani, de helyenként egy-egy zápor, zivatar is kialakulhat

VIDEÓ: így szökött meg egy gyilkos a rendőrségről
2016. Szeptember 08. 14:27, csütörtök |

VIDEÓ: így szökött meg egy gyilkos a rendőrségről

Sikeresen eltépte a bilincs láncát, majd az álmennyezeten keresztül elszökött a rendőrség egyik kihallgató szobájából egy gyilkossággal gyanúsított férfi Las Vegasban a minap. Az esetről felkerült a videó az internetre.

Kútba esett és meghalt egy férfi Pocsajban
2016. Szeptember 08. 13:12, csütörtök |

Kútba esett és meghalt egy férfi Pocsajban

Kútba esett és meghalt egy férfi a Hajdú-Bihar megyei Pocsajban csütörtök délelőtt - közölte a katasztrófavédelem sajtóügyeletese az MTI-vel.