2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

Zenés felolvasóest
2017. Szeptember 19. 20:18, kedd |

Zenés felolvasóest

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola sok szeretettel vár minden érdeklődőt a MAGYAR DRÁMA NAPJA ALKALMÁBÓL megrendezendő zenés felolvasóestjére 2017. szeptember 21-én, csütörtökön 17 órára.

Látogatóba érkeztek Petőfiszállásra a Borsod megyei Sajóládról
2017. Szeptember 19. 15:11, kedd |

Látogatóba érkeztek Petőfiszállásra a Borsod megyei Sajóládról

Sajólád - mint pálos település - küldöttsége elfogadta a korábbi meghívást, és ellátogatott Petőfiszállásra a Kisboldogasszony búcsú hétvégéjén.

Meglepő okok, amiktől hízhatunk
2017. Szeptember 19. 15:00, kedd |

Meglepő okok, amiktől hízhatunk

Ha úgy gondoljuk, hogy egészséges életet élünk, de a mérleg nyelve mégis látszólag minden ok nélkül felfelé mozdul, annak a hormonháztartás zavaraitól a vitaminhiányig jó néhány oka lehet.

Óriási kedvezményt kap több tízezer diákhiteles
2017. Szeptember 19. 14:40, kedd |

Óriási kedvezményt kap több tízezer diákhiteles

A kormány arról döntött, hogy októbertől kamatmentes lesz a Diákhitel2, a Diákhitel1 esetében felvehető maximális összeget pedig jövőre havi 70 ezer forintra emelik

A bolygó, ahol minden tizedik ember éhezik
2017. Szeptember 19. 14:33, kedd |

A bolygó, ahol minden tizedik ember éhezik

Az ENSZ adatai szerint 815 millió ember éhezett tavaly a világban, ez 38 millióval több az egy évvel korábbinál

Csellel hívott segítséget
2017. Szeptember 19. 13:36, kedd |

Csellel hívott segítséget

A kiérkező körzeti megbízottak a közeli erdőben percek alatt fogták el a rablással gyanúsítható 41 éves petőfiszállási férfit.

Könnyebben lebuknak a túlsúllyal közlekedő teherautók
2017. Szeptember 19. 13:09, kedd |

Könnyebben lebuknak a túlsúllyal közlekedő teherautók

Mától küldhet figyelmeztetést a Nemzeti Tengelysúlymérő Rendszer a szabálysértő fuvarozóknak, miután 2017. szeptember 19-ével elindul annak objektív felelősség elve alapján funkcionáló automatikus üzemmódja.

Íme, az új elektromos magyar buszok
2017. Szeptember 19. 12:57, kedd |

Íme, az új elektromos magyar buszok

A komáromi BYD Electric Bus and Truck Hungary Kft. üzeméből néhány napja kigördült a társaság első két elektromos busza.

Hasznos tudnivalók az özvegyi nyugdíjról
2017. Szeptember 19. 12:47, kedd |

Hasznos tudnivalók az özvegyi nyugdíjról

Az életpálya során sokféle esemény történhet velünk, változhat családi állapotunk.

Nemzetközi színvonalú gazdasági oktatás indul Kecskeméten
2017. Szeptember 19. 11:26, kedd |

Nemzetközi színvonalú gazdasági oktatás indul Kecskeméten

A cél az, hogy a Neumann János Egyetem néhány éven belül Magyarország legjobb egyetemei közé tartozzon elismert oktatóinak és nemzetközi szintű kapcsolatainak köszönhetően (Fotók: látványtervek)

Piaci Árak
2017. Szeptember 19. 10:07, kedd |

Piaci Árak

Tekintsék meg a félegyházi zöldség-gyümölcs piac aktuális árait.

4 év után ásta ki áldozata holttestét a gyilkos
2017. Szeptember 19. 09:55, kedd |

4 év után ásta ki áldozata holttestét a gyilkos

Érthetetlen tettel buktatta le magát a kalapácsos gyilkos. A kettős gyilkossággal vá­dolt férfi pere ma (2017. szeptember 19-én) délután kezdődik a Kecskeméti Törvényszéken. (Fotó: Zsaru magazin)