2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Munkában a szárzúzó
2014. Szeptember 04. 10:29, csütörtök |

Munkában a szárzúzó

Folytatódik a külterületei utak rendbetétele. A szárzúzó gép jelenleg az I. kerületben dolgozik. A munkát a területileg illetékes mezőőr, Tóth László koordinálja, kikérve a külterületi lakosok véleményét.

Tájékoztató az önkormányzati képviselők és polgármester választásáról
2014. Szeptember 04. 08:37, csütörtök |

Tájékoztató az önkormányzati képviselők és polgármester választásáról

A 2014. október 12-én tartandó helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásán a választópolgár a szavazás jogát lakóhelyén vagy bejelentett tartózkodási helyén gyakorolhatja.

Díszpolgár lett a polgármester
2014. Szeptember 04. 08:34, csütörtök |

Díszpolgár lett a polgármester

Bugacon – a helyi rendelet szerint – négyévente egy személy kaphatja meg a díszpolgári címet. Idén azonban a javaslatok felülírták a szabályozást.

Testvérvárosi találkozó Tordán
2014. Szeptember 04. 08:33, csütörtök |

Testvérvárosi találkozó Tordán

A XIV. alkalommal megrendezett tordai városnapokhoz csatlakozóan, az „Európa a polgárokért” program keretében került sor Torda testvérvárosainak találkozójára.

Szárnyal a Gardrób Tuning a Libafesztiválon
2014. Szeptember 04. 07:00, csütörtök |

Szárnyal a Gardrób Tuning a Libafesztiválon

Szombaton 9 órától a Libafesztivál keretében különleges programmal várja a Natura Hungarica Alapítvány a város apraját – nagyját a Petőfi téren.

Sütöttek-főztek a Tupperware klubban
2014. Szeptember 03. 18:36, szerda |

Sütöttek-főztek a Tupperware klubban

Ma (szeptember 3-án), mint minden hónap első szerdáján összejöttek a Tupperware főzőklub tagjai legújabb receptjeiket megosztására és pár ízletes finomság közös elkészítésére.

Triatlonosaink a Kékes csúcsára pedáloztak
2014. Szeptember 03. 14:19, szerda |

Triatlonosaink a Kékes csúcsára pedáloztak

2014 augusztus 30-án a Mátrában rendezték meg a VI. VELO.HU Kékes Csúcstámadás kerékpáros versenyt. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztály versenyzői egy igazán izgalmas kerékpáros versenyen vehettek részt.

Minden gyermeket fogadtak a bölcsődék
2014. Szeptember 03. 09:51, szerda |

Minden gyermeket fogadtak a bölcsődék

Kiskunfélegyházán a bölcsődék minden beíratott gyermeket fogadni tudnak. A Darvas téri bölcsődében még három apróságnak van férőhelye.

Forgalomkorlátozások szeptember 3-22. között
2014. Szeptember 02. 16:41, kedd |

Forgalomkorlátozások szeptember 3-22. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán szeptember hónapban közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra.

Székelyföldre látogatott a Padkaporos Táncegyüttes
2014. Szeptember 02. 15:13, kedd |

Székelyföldre látogatott a Padkaporos Táncegyüttes

A 15 éve fennálló Padkaporos Táncegyüttes régi álma vált valóra 2014. augusztus 18-24-ig, ugyanis a magyar népzene és néptánc egyik legjelentősebb bölcsőjébe látogathatott.

Önkormányzati választás 2014
2014. Szeptember 02. 14:31, kedd |

Önkormányzati választás 2014

Tájékoztató a lakcímen vagy tartózkodási helyen történő szavazásról.

Piaci árak
2014. Szeptember 02. 09:15, kedd |

Piaci árak

Árak a félegyházi Béke téri piacon.