2024. május 3, péntek - Tímea

2015. Február 26. 11:11, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Adrienn

Amatőr Asztalitenisz Verseny gyerekeknek

Az Asztalitenisz Sportiskola II. alkalommal rendezte meg versenyét utánpótlás korú amatőr gyermekeknek 2015. február 21-én.

Délelőtt az alsós délután a felső tagozatos diákok egyéniben mérhették össze tudásukat, majd ezt követően párosban zajlottak a megmérettetések. Nagyszerű és izgalmas versenyt tudhat maga mögött minden résztvevő.

A következő eredmények születtek:

ALSÓS GYEREKEK.
I. MOLNÁR ZSOLT - TÁZLÁR DSK
II. CSURÁR ÁDÁM - KISKUNMAJSA
III. VARGA ISTVÁN - TÁZLÁR DSK

FELSŐS GYEREKEK
I. BORBÁS BARBARA - KISKUNMAJSA
II. LENYGYEL GERGŐ - KISKUNMAJSA
III. HATVANI ISTVÁN - TÁZLÁR DSK

PÁROS ÖSSZEVONT
I. LENGYEL GERGŐ - HATVANI ISTVÁN
II. BORBÁS BARBARA - VARGA ISTVÁN
III. CSURÁR ÁDÁM - MOLNÁR ZSOLT

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Edző: Busi Lajos

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok