2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Az agráriumnak fontos a generációváltás és a szakemberek utánpótlása
2020. Szeptember 29. 09:01, kedd | Belföld

Az agráriumnak fontos a generációváltás és a szakemberek utánpótlása

Az agráriumnak végtelenül fontos a generációváltás és a szakemberek utánpótlása - mondta az agrárminiszter Borsod-Abaúj-Zemplén megyei körútját követően hétfőn az MTI-nek.

Biztosított a gyógyszerek utánpótlása
2020. Március 26. 05:02, csütörtök | Belföld

Biztosított a gyógyszerek utánpótlása

Biztosított a gyógyszerek folyamatos utánpótlása, ezért nem fontos, hogy azokat több hónapra előre kiváltsák - hívta fel a figyelmet a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke szerdán, a kormány Facebook-oldalán videójában.

Utánpótlás és generációváltás a vállalkozások világában
2019. November 21. 15:03, csütörtök | Belföld

Utánpótlás és generációváltás a vállalkozások világában

A vállalkozói életforma népszerűsítéséről tartott konferenciát az Ipartestületek Országos Szövetsége csütörtök délelőtt.

Nincs utánpótlás gyermekorvosi praxisoknál, sok megszűnik
2019. Március 08. 07:40, péntek | Belföld

Nincs utánpótlás gyermekorvosi praxisoknál, sok megszűnik

A házi gyermekorvosi praxisok megszűnésétől tart a Házi Gyermekorvosok Egyesületének (HGYE) elnöke, aki szerint az egész alapellátás legnagyobb problémája az elöregedés és az utánpótlás hiánya.

Kimagasló tenisz eredmények Szentesről
2018. Május 28. 10:17, hétfő | Helyi sport

Kimagasló tenisz eredmények Szentesről

2018. május 26-án rendezték meg Szentesen a Szentes Kupa Play&Stay Korosztályos Tenisz versenyt, ahol 10 egyesület 30 sportolója vett részt.

Remekül teljesítettek a duatlon versenyen
2018. Április 24. 09:47, kedd | Helyi sport

Remekül teljesítettek a duatlon versenyen

2018. április 22-én, Veresegyházán mintegy 600 versenyző indulásával tartották meg az utánpótlás ranglista versenyt a duatlon sportágban.

Sikeres szereplés a Triatlon Utánpótlás Ranglistaversenyen
2017. Július 18. 08:33, kedd | Helyi sport

Sikeres szereplés a Triatlon Utánpótlás Ranglistaversenyen

2017. július 15-16-án került megrendezésre hazánk egyik legnagyobb hagyományokkal rendelkező triatlon versenye a XXXIII. Fadd-Dombori Triatlon Fesztivál közel 1000 igazolt versenyzővel.

Eredményes szereplés a TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen
2016. Július 20. 16:36, szerda | Helyi sport

Eredményes szereplés a TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub két triatlon versenyzője a Magyarország legjobb utánpótlás versenyzői számára rendezett TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen vehetett részt Tiszaújvárosba.

Átalakulnak az utánpótlás-bajnokságok
2016. Április 06. 07:49, szerda | Sport

Átalakulnak az utánpótlás-bajnokságok

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége május 3-ára tűzte ki évi rendes közgyűlése időpontját keddi ülésén,

Amatőr Asztalitenisz Verseny gyerekeknek
2015. Február 26. 11:11, csütörtök | Helyi sport

Amatőr Asztalitenisz Verseny gyerekeknek

Az Asztalitenisz Sportiskola II. alkalommal rendezte meg versenyét utánpótlás korú amatőr gyermekeknek 2015. február 21-én.

Az önkéntes munka érték a katasztrófavédelemnél is
2015. Január 15. 09:00, csütörtök | Helyi

Az önkéntes munka érték a katasztrófavédelemnél is

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság kiemelt feladatként kezeli az önkéntesség minél szélesebb körű kiterjesztését

Első hely Kunszentmártonban
2014. Január 20. 09:42, hétfő | Helyi sport

Első hely Kunszentmártonban

A hétvégén Kunszentmártonban lépett pályára a Kiskunfélegyházi HTK U9-es korosztályú csapata. A fiatal labdarúgók mindhárom mérkőzést megnyerték és az első helyen végeztek.