2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Vidám dalokkal csalogatták elő a tavaszt
2019. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Vidám dalokkal csalogatták elő a tavaszt

Tavaszváró hangversenyt tartott a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa április 27-én a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Vidám tavaszi hangversenyre várja az érdeklődőket a Zenebarátok Egyesülete
2019. Április 10. 08:35, szerda | Helyi

Vidám tavaszi hangversenyre várja az érdeklődőket a Zenebarátok Egyesülete

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeretettel meghívja Önt Vidám Tavaszi Hangversenyére, melyet a magyar népdalok jegyében tart 2019. április 27-én (szombaton) 18 órakor.

Fülbemászó dalokkal köszöntötték az őszt
2018. Október 31. 11:08, szerda | Helyi

Fülbemászó dalokkal köszöntötték az őszt

Mint minden évben, idén is hangversennyel színesítette a mélabús őszi napokat a Zenebarátok Kórusa.

Hangversennyel emlékeztek meg a Zene Világnapjáról
2018. Október 10. 08:45, szerda | Helyi

Hangversennyel emlékeztek meg a Zene Világnapjáról

Október 6-án (szombaton) este a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar és az Ifjúsági Zenekar, valamint a Zenebarátok Kórusa tartott hangversenyt a Szent István Templomban.

Dallal csalogatták a tavaszt
2018. Március 05. 11:24, hétfő | Helyi

Dallal csalogatták a tavaszt

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa és a Szentesi Bárdos Lajos Vegyeskar március 3-án vidám tavaszi hangversenyre invitálta a kórusművek kedvelőit.

Emlékhangverseny Lukács Ferenc tiszteletére
2017. Október 06. 10:47, péntek | Helyi

Emlékhangverseny Lukács Ferenc tiszteletére

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa meghívja Önt és családját id. Lukács Ferenc tiszteletére rendezett emlékhangversenyre, 2017. október 21-én, 18 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központ Dísztermébe.

Vízkereszti Városi Kórusfesztivál a Szent István Templomban
2016. December 28. 10:36, szerda | Helyi

Vízkereszti Városi Kórusfesztivál a Szent István Templomban

Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete mindenki szeretettel meghív a Vízkereszti Városi Kórusfesztiválra 2017. január 6-án, pénteken 16.30 órára a Szent István Templomba.

Kórushangversenyek a testvérvárosban
2016. Július 04. 21:21, hétfő | Helyi

Kórushangversenyek a testvérvárosban

A Zenebarátok Kórusa június végén olasz testvérkórus meghívására Feltrébe utazott vendégszereplésre.