2024. április 23, kedd - Béla

Kiválóan teljesítettek az országos bajnokságon
2017. Augusztus 11. 09:10, péntek | Helyi sport

Kiválóan teljesítettek az országos bajnokságon

Velencén kerültek megrendezésre vasárnap a Triatlon Utánpótlás Országos Bajnokság korcsoportos futamai.

A viharos idő ellenére is szép eredmények születtek
2017. Június 27. 20:21, kedd | Helyi sport

A viharos idő ellenére is szép eredmények születtek

Szakadó esőben villámok és mennydörgés kíséretében is kitűnően helytálltak a Jogging Plus versenyzői az országos XII. Mogyi Triatlon versenyen.

13 éremmel tértek haza a Joggingosok Szegedről
2017. Április 11. 10:20, kedd | Helyi sport

13 éremmel tértek haza a Joggingosok Szegedről

2017. április 8-án került megrendezésre a Sport XXI. Regionális Aquatlon Verseny a Szegedi Városi Sportuszodában és az uszodával szembeni ligetes területen.

John Travolta legendás motorcsónak-versenyzőt játszik új filmjében
2017. Április 05. 13:26, szerda | Bulvár

John Travolta legendás motorcsónak-versenyzőt játszik új filmjében

John Travolta a legendás amerikai motorcsónak versenyzőt és nőfaló multimilliomost, Don Aronow-t játssza új filmjében.

Szép eredmény a Nemzetközi TYR Kupa Úszóversenyen
2017. Március 24. 14:21, péntek | Helyi sport

Szép eredmény a Nemzetközi TYR Kupa Úszóversenyen

37 csapat, 434 versenyző részvételével kilencedik alkalommal került megrendezésre 2017. március 18-19-én a Nemzetközi TYR Kupa Úszóverseny Hódmezővásárhelyen a Gyarmati Dezső Sportuszodában.

Józsefes súlylökő sikerek Szombathelyen
2017. Február 27. 20:30, hétfő | Helyi sport

Józsefes súlylökő sikerek Szombathelyen

Február 25-én rendezték Szombathelyen Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó Bajnokságát.

A második elődöntőben lép majd fel az Eurovíziós Dalfesztiválon a magyar versenyző
2017. Február 01. 05:02, szerda | Külföld

Hivatalosan is átvette az Eurovíziós Dalfesztivál jelképes kulcsait a tavalyi svéd házigazdáktól Vitalij Klicsko kijevi főpolgármester kedden.

Éremeső Nyársapáton a kiskunfélegyházi birkózóknak
2017. Január 16. 10:35, hétfő | Helyi sport

Éremeső Nyársapáton a kiskunfélegyházi birkózóknak

Az év elején meghívást kapott a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület arra a nyársapáti versenyre, amelyet ceglédi sportbarátaik szerveztek január 14-én.

Folytatódik az úszószövetségi vita -új elnökséget kérnek az úszók
2016. November 21. 11:10, hétfő | Belföld

Folytatódik az úszószövetségi vita -új elnökséget kérnek az úszók

Gyárfás Tamás elnöknek és a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) teljes vezetőségének távozását kérik azok az úszók, akik a múlt héten külön-külön emeltek szót a sportág irányításában szerintük meglévő problémák miatt.

Hamilton felszabadultabb, Rosbergen nagyobb a nyomás
2016. November 02. 10:24, szerda | Sport

Hamilton felszabadultabb, Rosbergen nagyobb a nyomás

A Forma-1-es Mercedes csapat két versenyzője közül a címvédő brit Lewis Hamilton egy kicsit vidámabb, felszabadultabb, míg a világbajnoki pontversenyben vezető német Nico Rosbergen most érezhetően nagyobb a nyomás.

Rio 2016 - A vasárnapi magyar mérleg
2016. Augusztus 08. 07:41, hétfő | Sport

Rio 2016 - A vasárnapi magyar mérleg

A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a riói olimpián:

„Becsületmentő” történelmi örömíjász verseny Pálmonostorán
2016. Április 18. 14:48, hétfő | Helyi sport

„Becsületmentő” történelmi örömíjász verseny Pálmonostorán

Úgynevezett „Becsületmentő” történelmi örömíjász versenyt szerveztek 2016. április 17-én a Turul Koppány Íjászai HE tagjai a pálmonostori Dinnyés tanyában.