2024. április 19, péntek - Emma

Temesvári sikerek a DMTK-KVSE kis úszóitól
2019. November 19. 08:28, kedd | Helyi sport

Temesvári sikerek a DMTK-KVSE kis úszóitól

A DMTK-KVSE Félegyházi úszóinak újra adódott egy verseny, melynek Temesvár adott otthont egy barátságos, ám igen népes mezőnyt hozó rendezvénynek, mely Lovas Péternek állít emléket.

Sikeres szereplés a Gróf Széchenyi István Emlékversenyen
2019. Május 28. 08:59, kedd | Helyi

Sikeres szereplés a Gróf Széchenyi István Emlékversenyen

Rózsa Gitta a Félegyházi Lovas Klub versenyzője részt vett a 2019. május 23-26-ig megrendezésre kerülő Nemzetközi Gróf Széchenyi István Emlékversenyen a budapesti Nemzeti Lovardában.

Michelisz mellett Tassi Attila is indul a WTCR-ben
2019. Február 25. 14:08, hétfő | Sport

Michelisz mellett Tassi Attila is indul a WTCR-ben

A Honda Racing hétfői bejelentése szerint Tassi Attila vezeti majd a japán gyártó egyik autóját a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonjában, a 19 éves magyar pilóta csapattársa pedig a portugál Tiago Monteiro lesz.

Eurovíziós Dalfesztivál magyar versenyzője az első elődöntőben lép fel Tel-Avivban
2019. Január 29. 15:36, kedd | Belföld

Hivatalosan is átvette az Eurovíziós Dalfesztivál stafétáját a tavalyi kijevi házigazdáktól Ron Huldai tel-avivi főpolgármester hétfőn a város művészeti múzeumában.

Már csak egy szabad pilótaülés van a Forma-1-ben
2018. November 27. 06:00, kedd | Sport

Már csak egy szabad pilótaülés van a Forma-1-ben

A Toro Rosso hétfői bejelentését követően már csak egy pilótaülés maradt szabadon a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság 2019-es szezonjára.

Szép sikereket értek el a lányok a hétvégén
2018. November 26. 09:06, hétfő | Helyi sport

Szép sikereket értek el a lányok a hétvégén

Idén a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban zajlott a Leány Diákolimpia Országos Döntője, ahol két korosztályban 60 egyesület 180 versenyzője kezdte meg a küzdelmeket.

1 arany, 1 ezüst, 2 bronzérem és számos pontszerző hely, remek egyéni teljesítmények Tótkomlóson a Rózsa Kupán
2018. Július 04. 09:05, szerda | Helyi sport

2018. június 30-án rendezte meg a Tótkomlósi Úszó Egyesület 17 egyesület összesen 276 gyermek részvételével az évek óta nagy sikernek örvendő Rózsa Kupát.

Gyurta Dániel bejelentette: visszavonul
2018. Március 27. 14:41, kedd | Sport

Gyurta Dániel bejelentette: visszavonul

Bejelentette visszavonulását kedden Gyurta Dániel olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszó.

Batthyány iskolás az országos döntőben
2018. Március 11. 19:28, vasárnap | Helyi

Batthyány iskolás az országos döntőben

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány 2018-ban 29. alkalommal rendezte meg a Zrínyi Ilona kétfordulós matematika versenyt.

Brit tinédzser lesz a McLaren teszt- és tartalékpilótája jövőre
2017. November 06. 17:01, hétfő | Sport

Brit tinédzser lesz a McLaren teszt- és tartalékpilótája jövőre

A 18. születésnapját jövő hétfőn ünneplő brit Lando Norris lesz jövőre a McLaren Forma-1-es csapat teszt- és tartalékpilótája.

A Jogging Plus Szuperinfó versenyzői kiválóan teljesítettek az I. ŐSZI KUPA Úszóversenyen  Kecskeméten
2017. Október 24. 15:45, kedd | Helyi sport

A Jogging Plus Szuperinfó versenyzői kiválóan teljesítettek az I. ŐSZI KUPA Úszóversenyen Kecskeméten

Az idén először került megrendezésre az I. Kecskeméti Őszi Kupa Úszóverseny 2017. október 21-22-én. A felkészülési versenyen 35 egyesület 421 versenyzője vett részt.

Megvannak a Mikrofonpróba című tehetségkutató versenyzői
2017. Október 05. 05:00, csütörtök | Belföld

Megvannak a Mikrofonpróba című tehetségkutató versenyzői

Megvan az a tíz versenyző, aki a Bartók Rádió élő műsorfolyamában október folyamán több fordulóban méri össze tudását a Mikrofonpróba című műsorvezetői tehetségkutató versenyen.