2024. április 26, péntek - Ervin

2017. Június 27. 20:21, kedd | Helyi sport
Forrás: Kószó Éva

A viharos idő ellenére is szép eredmények születtek

Szakadó esőben villámok és mennydörgés kíséretében is kitűnően helytálltak a Jogging Plus versenyzői az országos XII. Mogyi Triatlon versenyen.

2017. június 25-én került megrendezésre a XII. MOGYI TRIATLONVERSENY, Baján. A Sugovica partján megtartott országos versenyen a kiskunfélegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklubot 16 versenyző képviselte.
A már hagyományosnak mondható, rangos verseny ebben az évben rendkívülire sikerült az időjárásnak köszönhetően. A bajai szervezőbizottság úgy döntött, hogy a verseny úszás részét gyermek és újonc kategóriában nem rendezik meg, mivel az időjárási körülmények ezt nem tették lehetővé, így triatlon (úszás – kerékpározás – futás) helyett duatlon (futás – kerékpározás – futás) versenyben méretették meg magukat a versenyzők a folyamatos eső, felhőszakadás ellenére.
A délutáni futamok idejére már rendeződött az időjárás, tehát akkor már triatlon versenyt rendeztek: úsztak, kerékpároztak és futottak a résztvevők.
Az embert próbáló időjárás ellenére a kiskunfélegyházi fiatalok remekül helyt álltak és 2 arany, 1 bronz éremmel, kitűnő helyezésekkel és rendkívüli tapasztalatokkal gazdagabban tértek haza.
A versenyen való részvételt támogatta a P&P Pékáru Kft.

Felkészítő edzők: Kornokovics Györgyi, Németh László, Vízhányó Emília, Pap István, Bozsó István

Az eredmények részletesen:
Újonc 1 kategória (1 km futás – 4 km kerékpározás – 0,5 km futás):
Kis Roland – 3. helyezett
Vízhányó Gáspár – 8. helyezett
Kovács Mátyás – 9 helyezett

Újonc 2 kategória (1 km futás – 4 km kerékpározás – 0,5 km futás):
Trungel-Nagy Zalán – 1. helyezett
Domokos-Kószó Marcell – 4. helyezett
Szekeres Norbert – 18. helyezett
Rogozsán Bánk – 19. helyezett
Rádi Gellért – 21. helyezett

Gyermek lány kategória (2 km futás – 8 km kerékpározás – 1 km futás):
Csontos Dóra – 1. helyezett
Papp Laura – 4. helyezett
Vincze Nádja – 10. helyezett

Gyermek fiú kategória (2 km futás – 8 km kerékpározás – 1 km futás):
Trungel-Nagy Kolos – 8. helyezett

Serdülő (0,5 km úszás – 12 km kerékpározás – 3 km futás):
Fricska Anna – 8. helyezett

Amatőr kategória (0,75 km úszás – 20 km kerékpározás – 5 km futás):
Szarka Ádám – 13. helyezett

Női Sprint (0,75 km úszás – 20 km kerékpározás – 5 km futás):
Fricska Fanni – 11. helyezett
Csontos Fanni – 25. helyezett

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.