2024. április 19, péntek - Emma

Kisorsolták a 11. Nemzeti Vágta előfutamain indulók sorrendjét
2018. Szeptember 06. 05:01, csütörtök | Belföld

Kisorsolták a 11. Nemzeti Vágta előfutamain indulók sorrendjét

Kisorsolták szerdán a 11. Nemzeti Vágta előfutamain versenyző 72 település sorrendjét, amely alapján szeptember 15-én rajthoz állhatnak lovak és lovasaik a fővárosi Hősök terén.

Szuperexpressz-vonattal csempészték célba a győztes madarakat egy kínai galambröptető versenyen
2018. Augusztus 31. 09:33, péntek | Külföld

Tejesdobozokba rejtette és szuperexpressz-vonattal jutatta célba madarait, majd besöpörte a dobogós helyekért járó pénzjutalmat két férfi egy sanghaji galambröptető versenyen,

Kiválóan szerepeltek az Országos Bajnokságon a DMTK-KVSE triatlonistái
2018. Augusztus 09. 08:38, csütörtök | Helyi sport

Kiválóan szerepeltek az Országos Bajnokságon a DMTK-KVSE triatlonistái

Az elmúlt hétvégén Pécsett megrendezett 2018. évi Triatlon Országos Bajnokság Döntőjén és a Triatlon Váltó Országos Csapatbajnokságán a DMTK 8 triatlonistája indult.

Az eddigi legrangosabb magyarországi díjugrató versenyt tartják a jövő hét végén
2018. Augusztus 02. 05:00, csütörtök | Belföld

Jövő héten csütörtöktől vasárnapig az eddigi legrangosabb magyarországi díjugrató versenyt rendezik meg a felújított Nemzeti Lovardában.

Egy hétvégén két sikeres verseny
2018. Július 18. 10:15, szerda | Helyi sport

Egy hétvégén két sikeres verseny

A DMTK-KVSE Aquasport triatlonistái szombaton, triatlon versenyen, vasárnap aquatlon versenyen vettek részt és értek el nagyon szép eredményeket.

Szép eredmények a regionális díjugrató versenyen
2018. Július 16. 16:55, hétfő | Helyi sport

Szép eredmények a regionális díjugrató versenyen

A múlt héten a Airvent Lovas Club regionális díjugrató versenyen a Félegyházi Lovas Klubot Erki Fanni, Kormos János, Rózsa Gitta, Szabó Gréta, Tóth Réka képviselte.

Aranyérem a Triatlon Ranglista versenyen Baján
2018. Június 28. 12:05, csütörtök | Helyi

Aranyérem a Triatlon Ranglista versenyen Baján

Az idén 13. Mogyi Triatlon Ranglista versenyen voltak hétvégén a DMTK-KVSE félegyházi triatlonistái.

Több mint hatezer versenyző a szegedi sárkányhajó klub-világbajnokságon
2018. Június 26. 19:19, kedd | Belföld

Több mint hatezer versenyző a szegedi sárkányhajó klub-világbajnokságon

Huszonkilenc ország több mint hatezer versenyzőjét várják a július 17. és 22. között Szegeden sorra kerülő 11. IDBF klub legénység sárkányhajó-világbajnokságra.

Kihíváson viaskodtak a Koppányok
2018. Június 12. 17:26, kedd | Helyi sport

Kihíváson viaskodtak a Koppányok

2018. június 10-én Gyulán a Termál Campingben versenyeztek a Turul Koppányok, ahol 10 fővel képviselték a városunkat.

8 országos bajnoki cím, 13 ezüst, 11 bronz érem a Vízimentő Országos Bajnokságon
2018. Június 12. 10:02, kedd | Helyi sport

2018. június 10-én rendezte meg a Magyar Élet- és Vízimentő Szakszövetség Budapesten a Csepeli Strandfürdőben a Vízimentő Országos Bajnokságot, melyen a DMTK-KVSE Aquasport Egyesület 12 fővel képviseltette magát.

Szabó Szonja a legtechnikásabb versenyző
2018. Május 30. 19:38, szerda | Helyi sport

Szabó Szonja a legtechnikásabb versenyző

Az elmúlt szombaton újra benépesült a Városi Sportcsarnok.

Több mint nyolcezren futnak az idei második Spartan versenyhétvégén a Vértesben
2018. Május 30. 07:35, szerda | Belföld

Több mint nyolcezren futnak az idei második Spartan versenyhétvégén a Vértesben

Jövő hét végén, június 9-10-én Várgesztesen rendezik az idei második magyarországi Spartan akadályfutó-versenyt, amelyen több mint nyolcezren állnak majd rajthoz.