2024. április 25, csütörtök - Márk

Lady Gaga elhalasztotta európai turnéját
2017. Szeptember 18. 11:46, hétfő | Bulvár

Lady Gaga elhalasztotta európai turnéját

Lady Gaga amerikai popsztár orvosi utasításra elhalasztotta hathetesre tervezett európai turnéját, mely csütörtökön kezdődött volna Barcelonában - tudósított a BBC hírportálja.

Búcsúzik a filmzenék legnagyobb mestere
2017. Augusztus 30. 07:32, szerda | Bulvár

Búcsúzik a filmzenék legnagyobb mestere

Október 18-án Budapestre látogat. A The 60 Years of Music Tour egyben búcsú is a rajongóktól, mert a 88 éves Maestro bejelentette: ez az utolsó nagyszabású turnéja, a jövőben zeneszerzői munkásságára kíván koncentrálni.

5 titok a hamarosan Budapesten fellépő Ennio Morriconéról
2017. Július 28. 14:46, péntek | Bulvár

5 titok a hamarosan Budapesten fellépő Ennio Morriconéról

Egy életen keresztül hűséges Olaszországhoz és a feleségéhez, csodagyerek volt és imádja a sakkot. Ki ő? Ennio Morricone.

Új lemezt ad ki Katy Perry, jövőre európai turnéra indul
2017. Június 02. 17:07, péntek | Bulvár

Új lemezt ad ki Katy Perry, jövőre európai turnéra indul

Katy Perry amerikai énekesnő június 9-én adja ki új, Witness című albumát, melyet jövőre európai turnén is bemutat - tette közzé a sztár honlapján pénteken.

Magyarországon turnézik májusban a Harlem Globetrotters
2017. Április 05. 09:20, szerda | Belföld

Magyarországon turnézik májusban a Harlem Globetrotters

Magyarországon turnézik májusban a Harlem Globetrotters, a világ leghíresebb kosárlabda-showcsapata, amely négy városban mutatja be tudását.

Országos turnén a Budapesti Showszínház - október 15-én Kiskunfélegyházán is Édes Anna musical!
2016. Október 11. 08:48, kedd | Helyi

Közel három hete indult el országos turnéjára Magyarország legújabb és egyben legizgalmasabb új musical nagy produkciója az Édes Anna.

Adele tíz évig nem turnézik
2016. Szeptember 15. 14:29, csütörtök | Bulvár

Adele tíz évig nem turnézik

Adele a következő tíz évben inkább a gyereknevelést választja a sok utazással járó koncertturnék helyett - osztotta meg értesülését csütörtökön a The Daily Telegraph.

Bono talán sohasem gitározhat többé
2015. Január 02. 17:26, péntek | Bulvár

Bono talán sohasem gitározhat többé

Bono talán sohasem gitározhat többé a novemberben elszenvedett súlyos karsérülése miatt. A műtétje után lábadozó művész erről honlapján írt.

Compact Disco koncert Kiskunfélegyházán
2014. Január 31. 10:52, péntek | Helyi

Compact Disco koncert Kiskunfélegyházán

A tavalyi nyár talán legsikeresebb dalát - a We Will Not Go Down-t – jegyző Compact Disco novemberben megjelent albumával járja az országot. Ennek kapcsán jutnak el most Kiskunfélegyházára is.

2012. Május 11. 14:21, péntek | Bulvár

Kórházba bulizta magát Rihanna

Ismét kórházba került egy buli után Rihanna.

2012. Május 10. 14:25, csütörtök | Bulvár

Björk hangszálproblémája miatt a Balaton Sound-fellépést is lemondta

Nem lép fel a Balaton Soundon sem Björk, aki az elmúlt hetek hírei szerint hangszálproblémára hivatkozva több esetben mondta le Biophilia című legújabb albumát bemutató világ körüli turnéja állomásait.

2012. Május 05. 14:15, szombat | Bulvár

Lady Gaga bukja a pasiját

Most induló világkörüli turnésorozata miatt kénytelen szakítani párjával a népszerű énekesnő.