2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2014. Január 31. 10:52, péntek | Helyi
Forrás: - Bucsai Timi -

Compact Disco koncert Kiskunfélegyházán

A tavalyi nyár talán legsikeresebb dalát - a We Will Not Go Down-t – jegyző Compact Disco novemberben megjelent albumával járja az országot. Ennek kapcsán jutnak el most Kiskunfélegyházára is.

Koncertjeiken a tavalyi fesztiválszezon óta az elektronikus megszólalást gitárral és élő dobbal fűszerezik, melyet az új album turnéján már két állandó vendégmuzsikus nő, Török Emese (dob) és Lahucsky Krisztina (gitár) szólaltat meg. Most a kiskunfélegyházi közönség is meggyőződhet róla, hogy a két lány nem csak színpadképben, de hangzásban is hozott vérfrissítést a csapat élő műsorába.

A Compact Disco koncert részletei:

Időpont: 2014. február 8. 21 óra

Helyszín: Rocktár - Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 35.

Részletes programért és a plakátért kattints IDE!

Facebook eseményhez kattints IDE!

Compact Disco - The Storm (Hivatalos videó):

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.