2024. április 24, szerda - György

Szentesen is dobogóra álltak tornászaink
2018. Május 13. 06:23, vasárnap | Helyi

Szentesen is dobogóra álltak tornászaink

Május 6-a vasárnap rendezték meg Szentesen a második Szentes Kupát a tornászoknak.

Ma dobogóra állhatnak a legjobb tornászok
2017. Április 09. 06:39, vasárnap | Helyi

Ma dobogóra állhatnak a legjobb tornászok

Immáron második alkalommal rendezhette meg Kiskunfélegyháza a Matolay Nemzetközi Tornász Emlékversenyt, melynek idén is a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok adott otthont.

Lélegzetelállító tornász mutatványok a KÉSZ Arénában
2016. Április 02. 22:11, szombat | Helyi

Lélegzetelállító tornász mutatványok a KÉSZ Arénában

Ma (április 2-án) vette kezdetét a Matolay Nemzetközi Emlékverseny városunkban, melynek a KÉSZ Aréna Sportcsarnok adott otthont.

Már csak 2 nap...!
2016. Március 30. 11:41, szerda | Helyi

Már csak 2 nap...!

…és kezdődik a Nemzetközi női tornászverseny Félegyházán!

Országos döntőbe jutottak a félegyházi tornászlányok
2016. Március 22. 13:00, kedd | Helyi

Országos döntőbe jutottak a félegyházi tornászlányok

Múlt hét pénteken rendezték meg Kecskeméten a Diákolimpia országos elődöntőjét a tornászoknál.

Újabb aranyérmet hoztak tornász lányaink
2016. Február 15. 08:03, hétfő | Helyi

Újabb aranyérmet hoztak tornász lányaink

Az elmúlt hétvégén Szegváron rendezték meg a 26. Forray Máté országos meghívásos emlékversenyt, amelyen képviseltette magát városunk is.

Tornászlányaink bezsebelték az érmeket a Zsebibaba Bajnokságon is!
2015. Június 02. 08:00, kedd | Helyi sport

Tornászlányaink bezsebelték az érmeket a Zsebibaba Bajnokságon is!

A 2005-2006-ban születettek versenyében Gombás Bora vehette át az első helyezettnek járó aranyérmet, míg Siber Szófia a III. korcsoportban győzedelmeskedett.

Diákolimpiai Országos Tornász Döntő
2015. Március 23. 16:43, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai Országos Tornász Döntő

2015. március 20-21-22-én, három napon keresztül mérték össze tudásukat és felkészültségüket az iskolai tornasport kiválóságai a tornászok szentélyében, a fővárosi Tornacsarnokban.

Újabb szép eredmények tornászainktól
2015. Március 01. 12:09, vasárnap | Helyi sport

Újabb szép eredmények tornászainktól

Február 28-án szombaton, Szegeden rendezték a tornászok Diákolimpiai Országos Elődöntőjét, melyen Bács-Kiskun megyéből Kiskunfélegyháza is képviseltette magát I. és II. korcsoportban.

Tornászaink diadalma Kalocsán
2015. Január 21. 16:09, szerda | Helyi sport

Tornászaink diadalma Kalocsán

Január 20-án, Kalocsán kezdődött meg a tornászok 2015-ös Diákolimpiai versenysorozata, amelyen kiválóan szerepeltek a kiskunfélegyházi lányok. I. és II. korcsoportban is a dobogó legfelső fokára állhattak.

2012. Január 07. 14:34, szombat | Sport

Londonban küzdenek a londoni kvótákért

A meglevő nyolcvanhárom londoni olimpiai kvótánkhoz 2012-ben először a tornászaink tehetnek hozzá, a jövő hét elején kettőt éppen az ötkarikás játékok helyszínén. Négy versenyzőnk szombaton utazott el a brit fővárosba.