2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. Február 15. 08:03, hétfő | Helyi
Forrás: Juhász Tamás

Újabb aranyérmet hoztak tornász lányaink

Az elmúlt hétvégén Szegváron rendezték meg a 26. Forray Máté országos meghívásos emlékversenyt, amelyen képviseltette magát városunk is.

A megmérettetésen 61 csapat vett részt.

Az népes mezőnyben a Félegyházi Térségi Sportiskola tornászlányai I. korcsoportban a dobogó legfelső fokára állhattak fel tavalyi sikerüket megismételve. A felső tagozatosok közül III. korcsoportban a hazai lányok nyakába az ezüstérem kerülhetett. Egyéni összetett versenyben az I. korcsoport legjobbjának Palásti Enikő bizonyult, őt követte a dobogó második fokán Somogyi Petra. Siber Szófia III. korcsoportban nem talált legyőzőre egyik szeren sem, így átvehette a neki járó kupát.

Csapatok:

I. korcsoport (Csedreki Fanni, Horváth Hanna, Kovács Nikolett, Somogyi Petra, Palásti Enikő)
III. korcsoport (Horváth Anna, Retkes Dorka, Siber Gloria, Nagy-Pál Eszter, Gombás Bora, Siber Szófia, Szabó Tünde)

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból