2024. május 6, hétfő - Ivett

2018. Május 13. 06:23, vasárnap | Helyi
Forrás: Juhász Tamás

Szentesen is dobogóra álltak tornászaink

Május 6-a vasárnap rendezték meg Szentesen a második Szentes Kupát a tornászoknak.

A félegyházi lányok I., II. és III. korcsoportban is indultak. Egy igen szoros mezőnyben az alábbi eredmények születtek.

I. korcsoport csapat 2. hely (Ábel Hanka, Bakró Jázmin, Pászthory Dorka, Keserű Larina, Menyhárt Liliána, Mészáros Dominika)

Egyéni összetett: 2. hely Mészáros Dominika

II. korcsoport csapat 1. hely (Horváth Lili, Császár Veronika, Horváth Hanna, Szabó Róza, Palásti Enikő)

Egyéni összetett: 1. hely Palásti Enikő, 2. hely Horváth Hanna, 3. hely Horváth Hanna

III. korcsoport: 2. hely (Fodor Zita, Németh Anna, Retkes Dorka, Nagy-Pál Eszter, Gombás Bora)

Egyéni összetett: 2. hely Gombás Bora

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi