2024. április 24, szerda - György

2015. Január 21. 16:09, szerda | Helyi sport
Forrás: Juhász Tamás

Tornászaink diadalma Kalocsán

Január 20-án, Kalocsán kezdődött meg a tornászok 2015-ös Diákolimpiai versenysorozata, amelyen kiválóan szerepeltek a kiskunfélegyházi lányok. I. és II. korcsoportban is a dobogó legfelső fokára állhattak.

Ezzel még nem fejeződött be az éremhullás, ugyanis Palásti Enikő egyéni összetettben szintén aranyat szerzett I. korcsoportban, mig Siber Szófia a II. korcsoportosok között diadalmaskodott.

További eredmények:
I. kcs.: Tóth Petra, Szabó Róza egyéni összetett 4-4. hely holtversenyben
II. kcs.: Gombás Bora 2. hely, Nagy-Pál Eszter 4. hely, Siber Glória 5. hely, Endre Noémi 7. hely

Csapat tagjai:
I. kcs.: Somogyi Petra, Csényi Bori, Szabó Róza, Tóth Petra, Palásti Enikő
II. kcs.: Endre Noémi, Nagy-Pál Eszter, Retkes Dorka, Siber Glória, Gombás Bora, Siber Szófia

Edző: Juhász Tamás

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.