2024. április 28, vasárnap - Valéria

Hamarosan megjelenik a felsőoktatási felvételi tájékoztató
2021. December 22. 12:09, szerda | Belföld

Hamarosan megjelenik a felsőoktatási felvételi tájékoztató

Hamarosan megjelenik a felsőoktatási felvételi tájékoztató, az érdeklődők a felvi.hu oldalon február 15-éig jelentkezhetnek a képzésekre.

5G hivatalos tájékoztató honlap indult
2020. Június 10. 05:00, szerda | Belföld

5G hivatalos tájékoztató honlap indult

Az egyik legmeghatározóbb technológiai újdonságot ismertető weboldal indult el; az 5G.hu célja a hiteles tájékoztatás, a nagy sávszélességű mobilinternet-szolgáltatás lehetséges felhasználási területeinek bemutatása

2020. Január 30. 07:14, csütörtök | Belföld

Megjelent a felvételi tájékoztató hivatalos kiegészítése

Megjelent a Felsőoktatási felvételi tájékoztató hivatalos kiegészítése: a felvételi eljárás rendjének megfelelően a felsőoktatási intézmények a december 19-én kiadott tájékoztatóban közölt adatok egy részét módosították,

Decemberben jelenik meg a felsőoktatási felvételi tájékoztató
2019. Szeptember 13. 07:33, péntek | Belföld

Decemberben jelenik meg a felsőoktatási felvételi tájékoztató

A felsőoktatási felvételi tájékoztató decemberben jelenik meg - közölte az Oktatási Hivatal az MTI-vel.

Távhőszolgáltató váltás Kiskunfélegyházán
2019. Július 18. 16:59, csütörtök | Helyi

Távhőszolgáltató váltás Kiskunfélegyházán

Ezúton tájékoztatjuk, hogy Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a PERKONS DHŐ Dunaújvárosi Hőszolgáltató Kft. távhőszolgáltatási szerződését 2019. július 31-gyel felmondta.

2019. Február 01. 12:02, péntek | Belföld

Megjelent a felvételi tájékoztató hivatalos kiegészítése

Megjelent a Felsőoktatási felvételi tájékoztató hivatalos kiegészítése, a felsőoktatási intézmények a december 20-án kiadott tájékoztatóban közölt adatok egy részét módosították, és új képzéseket is meghirdettek.

Fogyasztóvédelem mindenkinek
2015. Október 18. 12:00, vasárnap | Helyi

Fogyasztóvédelem mindenkinek

Hányszor találkoztál már ezzel a mondattal, amikor visszavittél valamit egy boltba: pénzt nem adunk vissza?

Tudnivalók az adófolyószámla-kivonatokról
2015. Szeptember 21. 13:38, hétfő | Helyi

Tudnivalók az adófolyószámla-kivonatokról

A Nemzeti Adó- és Vámhivataltól (NAV) október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést a hivatalnál nyilván tartott folyószámlájuk 2014 végi egyenlegéről.

Mától már ezt is fizetni kell!
2015. Március 11. 11:49, szerda | Belföld

Mától már ezt is fizetni kell!

Mától kockázatos termék közúti fuvarozásához ekáerszám kizárólag biztosíték nyújtása esetén adható. A biztosíték részleteiről tájékoztatót közölt a NAV.

Sok diák élt a lehetőséggel
2015. Január 28. 15:44, szerda | Helyi

Sok diák élt a lehetőséggel

Felvételi tájékoztatót tartottak ma (január 28-án) 14:30 órától a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Felvételiző fiatalok figyelem!
2015. Január 27. 08:59, kedd | Helyi

Felvételiző fiatalok figyelem!

2015. január 28-án 14:30 órától a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban felvételi tájékoztatót tartanak.

A szén-monoxid-mérgezés és a kéménytűz megelőzhető
2014. November 03. 13:08, hétfő | Helyi

A szén-monoxid-mérgezés és a kéménytűz megelőzhető

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtótájékoztatót tartott a fűtési időszakra vonatkozó aktuális témákról.