2024. április 19, péntek - Emma

2019. Július 18. 16:59, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft.

Távhőszolgáltató váltás Kiskunfélegyházán

Ezúton tájékoztatjuk, hogy Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a PERKONS DHŐ Dunaújvárosi Hőszolgáltató Kft. távhőszolgáltatási szerződését 2019. július 31-gyel felmondta.

A távhőszolgáltatást 2019. augusztus 1-től a Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat 100%-os tulajdonában álló Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. fogja ellátni.

Az átvétel napján kérjük leendő Fogyasztóink segítségét a melegvíz mérő órák leolvasásához. A szolgáltatóváltáshoz szükséges az utolsó mérőóra állás ismerete. 2019. augusztus 1. napján a PERKONS DHŐ Kft. és a Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. munkatársai személyesen felkeresik az otthonát az mérőórák leolvasása érdekében.

Amennyiben 2019. augusztus 1-én nem megoldható az ingatlanba való bejutás az
alábbiakkal segítheti munkánkat:

- aznapi melegvíz mérőóra állást a bejárati ajtóra kiragasztja (gyári szám és mérőóra állás megadásával) vagy
- a mérőóráról készült fényképet, melyen gyári szám és mérőóra állás jól olvasható, megküldi a tavho@kiskunfelegyhaza.hu e-mail címre a fogyasztási cím megadásával.

Augusztus hónapban kettő számlát fog kapni, az alábbiak szerint:
- a PERKONS DHŐ Kft. július hónapra vonatkozó használati melegvíz alapdíj és hődíjat tartalmazó elszámoló számláját
- a Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. augusztusi havi fűtési alapdíj számláját.

A két számlával Önnek nem keletkezik többletfizetési kötelezettsége, mivel a számlázás az augusztusi fűtés alapdíjat és az előző havi használati melegvíz alapdíjat és hődíjat tartalmazza. Azaz, ami alapesetben egy számlán kerül kiszámlázva, az az összeg kerül megbontásra a szolgáltatóváltás miatt.

A Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. szeptemberben fogja kiállítani a szeptemberre vonatkozó fűtési alapdíjat és az augusztusra vonatkozó melegvíz szolgáltatás alapdíjat és hődíjat a megszokottak szerint, azaz egy darab számlán, mely fizetési határideje szintén 2019. szeptember 30-a lesz.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának és Társaságunk célja a szolgáltatóváltás során a fogyasztók részére a távhőszolgáltatás zavartalan biztosítása, továbbá annak minél magasabb színvonalon történő kiszolgálása.

Kiskunfélegyháza, 2019. július 17.

Tisztelettel:
Dr. Gyuricza Gergő
ügyvezető

Tóth Tamás
távhőszolgáltatás ágazatvezető

Fotó: illusztráció

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.