2024. április 26, péntek - Ervin

A születés hete
2019. Május 03. 11:25, péntek | Helyi

A születés hete

A születés hete alkalmából a kibővített Betűbölcsire várják az érdeklődőket.

Életünk legnagyobb csodája: a születés
2018. Május 09. 15:00, szerda | Helyi

Életünk legnagyobb csodája: a születés

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat és a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Egyesülete a Születés Hete alkalmából kibővített Betűbölcsi keretében várta a kismamákat a Hattyúházba május 8-án.

A születés csodája
2017. Május 03. 08:54, szerda | Helyi

A születés csodája

A 13. alkalommal megrendezésre kerülő Születés hete országos programsorozathoz városunk is csatlakozott a május 2-án tartott rendezvényével, melynek a Petőfi Sándor Városi Könyvtár adott otthont.

Születés Hete rendezvény a Könyvtárban
2017. Április 25. 10:33, kedd | Helyi

Születés Hete rendezvény a Könyvtárban

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat, a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Egyesülete és a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár várja az érdeklődőket A SZÜLETÉS HETE alkalmából rendezett programjára.

A születés életünk legnagyobb és legszebb csodája
2016. Május 04. 08:50, szerda | Helyi

A születés életünk legnagyobb és legszebb csodája

Számos érdekes előadást tartottak a témával kapcsolatban május 3-án a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Születés Hete a Könyvtárban
2016. Április 29. 15:57, péntek | Helyi

Születés Hete a Könyvtárban

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat és a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt A SZÜLETÉS HETE alkalmából a kibővített Betűbölcsi keretében megrendezésre kerülő programra.

Programok a Születés Hete alkalmából
2015. Április 16. 09:46, csütörtök | Helyi

Programok a Születés Hete alkalmából

2015. május 5-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtár rendezvénytermében (Szent János tér 9.) programok sorozata várja az Érdeklődőket a Születés Hete alkalmából.