2024. április 19, péntek - Emma

2016. Május 04. 08:50, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

A születés életünk legnagyobb és legszebb csodája

Számos érdekes előadást tartottak a témával kapcsolatban május 3-án a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat és a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár előadók sorával várta az érdeklődőket a Születés hete alkalmából tartott kibővített Betűbölcsi rendezvényén ma (május 3-án) a városi könyvtárba.

Kállainé Vereb Mária könyvtárigazgató köszöntője után Dr. Szendrei Ferenc szülész-nőgyógyász szakorvos előadását hallgathatták meg az érdeklődők a szülés szakaszairól. Az érdekes beszámoló kitért az apa szülésnél betöltött szerepére is.

A részletes, mindenre kiterjedő előadás után Stadler Beáta kórházi védőnő beszélt a védőnő szerepéről a szülészeti ellátásban. Ezt követően pedig Vidács Tímea védőnő, intim torna tréner előadását hallhatták az érdeklődők, melyben a Kriston Intim Torna lehetőségeit mutatta be a szülés előtti és utáni időszakban.

Az eseményt tombola, termékbemutatók és játszósarok színesítette.