2024. április 19, péntek - Emma

2012. Április 30. 14:07, hétfő | Belföld

Szállodát fejlesztenek Nyíregyházán

Mintegy 390 millió forintból fejleszti épületét és szolgáltatásait a nyíregyházi Hotel Pagony, a beruházás 175 millió forint európai uniós és hazai támogatással valósul meg – tájékoztatta a beruházó Timpex Kft. az MTI-t.

2012. Április 26. 07:05, csütörtök | Belföld

Telefonadó: nem kétforintos kérdés a vállalkozásoknak

Nem csak a „kétforintos” telefonadó megállapítása, beszedése és befizetése állíthatja kihívások elé a magyar telekommunikációs szektort...

2012. Április 20. 07:07, péntek | Belföld

Mi lesz, ha megszűnik az analóg TV-adás?

Az Unió nyomására, úgy tűnik belátható időn belül megszűnik az analóg TV adás, de azt kevesen tudják, hogy ez mennyiben fog minket rosszul érinteni.

2012. Április 16. 14:01, hétfő | Belföld

Sorban állás nélküli ügyintézés a NAV ügyfélszolgálatain

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal tájékoztatja ügyfeleit, hogy mostantól egyes adóügyeiket előre egyeztetett időpontban, sorban állás nélkül intézhetik.

2012. Április 09. 07:01, hétfő | Belföld

Minden szolgáltatásra vonatkozik az áremelés

Ötszázalékos általános áremelkedéssel kezdi a szezont a Balatoni Hajózási Zrt. – mondta Horváth Gyula vezérigazgató a hagyományos első hajó fogadásán Balatonfüreden szombaton az MTI-nek.

2012. Április 03. 14:05, kedd | Belföld

Nyártól egységes lesz a taxitarifa

A főváros csütörtökön ismerteti a taxis érdekképviseletek vezetőivel az ágazattal kapcsolatos stratégiát − mondta a Napi Gazdaságnak Metál Zoltán, az Országos Taxis Szövetség elnöke.

2012. Március 21. 07:05, szerda | Belföld

Indulhat a negyedik magyar mobilszolgáltató

Az állami konzorcium (Magyar Posta, MFB, MVM) tegnap hozta létre a negyedik mobilszolgáltató vállalatot.

2012. Március 18. 14:01, vasárnap | Belföld

Fizetni kell egyes bölcsődékben

Több fővárosi kerületben még nem döntötték el, hogy kell-e majd fizetni a bölcsődei gondozásért.

2012. Március 06. 14:17, kedd | Kék hírek

Telefonkönyvre csaltak ki negyvenmilliót

Nem létező telefonkönyv előfizetési díjára mintegy negyvenmillió forintot csalt ki csaknem ezer cégtulajdonostól egy társaság; közülük ketten előzetes letartóztatásban vannak, egyikük pedig házi őrizetben.

2012. Március 06. 07:05, kedd | Belföld

Nyolcszázmillióval tartoznak a fogyasztók Kaposváron

Egyre többen egyre többel tartoznak a közszolgáltató cégeknek Kaposváron. Mára meghaladta a 800 millió forintot a Kaposvári Közszolgáltató Holdinghoz tartozó cégek összkintlévősége - írja a Somogyi Hírlap.

2012. Március 05. 14:13, hétfő | Kék hírek

Gázszivárgás miatt nem volt szolgáltatás

Gázszivárgás miatt szünetelt a gázszolgáltatás Lentiben egy 18 lakásos társasházban vasárnapra virradó éjszaka – tájékoztatta a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-t.

2012. Március 01. 07:07, csütörtök | Belföld

Kétmilliárdba kerül a restik államosítása

Az államvasutak 2 milliárd forintért újra 100 százalékos tulajdonosa lesz a Resti Zrt.-nek.