2024. május 6, hétfő - Ivett

Kevesebbe kerül a háziorvosi ügyelet
2014. Június 26. 10:32, csütörtök | Helyi

Kevesebbe kerül a háziorvosi ügyelet

Öt esztendeig az Emergency Service Kft., a közbeszerzési eljárás nyertese látja el a központi háziorvosi ügyeletet.

A védőnői szolgálat Hungarikum
2014. Április 26. 15:00, szombat | Helyi

A védőnői szolgálat Hungarikum

Nemcsak a gyermekvédelmi jelzőrendszerben, de a baba hasfájásakor, fogzásakor és tőlük remélik az anyák a segítő kezet. Csak egy a probléma: kevesen vannak.

Jelentős fejlesztések az OMSZ-nél
2013. November 28. 08:56, csütörtök | Belföld

Jelentős fejlesztések az OMSZ-nél

Hamarosan 178 új mentőautót kap az Országos Mentőszolgálat, több mint 20 mentőállomás épül, 60-at pedig felújítanak

Újabb szolgálati járművet kaptak a védőnők
2013. Október 22. 19:27, kedd | Helyi

Újabb szolgálati járművet kaptak a védőnők

Kilenc személyes Opel típusú kisbusszal gazdagodott a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat. A járművet október 22-én vette át Kecskeméten Tarjányi Gabriella, a védőnői szolgálat vezetője Kapus Krisztián polgármestertől.

Szolgálati járművet kaptak a védőnők
2013. Szeptember 18. 19:31, szerda | Helyi

Szolgálati járművet kaptak a védőnők

A hatékony védőnői feladatellátás biztosítása érdekében egy ötszemélyes Dacia Duster terepjáróval gazdagodott a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat

A piacnál teljesít ma szolgálatot Kena
2013. Augusztus 16. 11:30, péntek | Helyi

A piacnál teljesít ma szolgálatot Kena

Tavaly szeptembere óta kábítószer-kereső kutya teljesít szolgálatot Kiskunfélegyházán.

Félegyházi polgárőrök a Mohácsi gáton
2013. Június 28. 16:14, péntek | Helyi

Félegyházi polgárőrök a Mohácsi gáton

Négy fővel vett részt a dunai árvízvédelmi munkában a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület. Százhetvenkettő óra figyelő és készenléti szolgálatot teljesítettek a Duna mohácsi árvízvédelmi vonalán

2012. Május 14. 14:13, hétfő | Kék hírek

Brutális rendőrök: tízen még szolgálatban

Kilencvenhat rendőrt vetett ki magából a testület a 2006. őszi magatartása miatt a belügyminiszteri, kormánynak írt összegzés szerint. Hamarosan eltávolítják a tíz egyenruhást is, akiket jogerősen elítélt a bíróság.

2012. Május 13. 07:09, vasárnap | Kék hírek

Tovább fejlsztik az OMSZ-t - újabb 23 mentőautó áll szolgálatba

Folytatódik az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) járműparkjának fejlesztése, június végéig ismét 23 új, sárga mentőautót állítanak szolgálatba.

2012. Március 04. 07:03, vasárnap | Belföld

Négyezren regisztráltak önkéntes tartalékosnak

Eddig mintegy négyezren regisztráltatták magukat önkéntes tartalékosnak.

2011. Október 26. 14:37, szerda | Kék hírek

Kábítószert loptak a mentőktől

Kábítószernek minősülő fájdalomcsillapító tűnt el az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) egyik telephelyéről.

2011. Október 21. 14:21, péntek | Belföld

Hétmilliárdos túlszolgálati díjat kaptak

Hétmilliárd forintot fizettek ki azoknak a tűzoltóknak, akik 2004. május 1-je és 2007. december 31-e között túlszolgálatot teljesítettek - jelentette be a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.