2024. május 3, péntek - Tímea

Tanévzáró a Szent István templomban
2014. Június 11. 18:12, szerda | Helyi

Tanévzáró a Szent István templomban

Szentmisével zárult ma a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményének tanéve.

Ballagás a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében
2014. Május 01. 20:12, csütörtök | Helyi

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében 2014. május 1-jén 8:30 órakor rendezték meg a Ballagási Ünnepséget.

Ballagások időpontjai
2014. Április 30. 13:29, szerda | Helyi

Ballagások időpontjai

Ballagások időpontjai Kiskunfélegyházán

Gépész Napok Kiskunfélegyházán
2014. Április 10. 15:21, csütörtök | Helyi

Gépész Napok Kiskunfélegyházán

A diákok vidám zsivajától hangos a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézménye.

Szent Benedek nap Félegyházán
2014. Március 19. 16:57, szerda | Helyi

Szent Benedek nap Félegyházán

Régi hagyomány a Szent Benedek nap, melyet első alkalommal tartottak meg, a szeptemberben, a bencések fenntartásába került Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Tagintézményében

Szalagavató a Szent Benedekben
2014. Január 28. 14:13, kedd | Helyi

Szalagavató a Szent Benedekben

Az ember életében olykor már a megszokott időben és módon érkeznek el kiemelkedő események, amelyek életének jelentős, felejthetetlen állomásai.

Kiváló eredményeket értek el Szent Benedek Gimnázium atlétái
2013. Szeptember 26. 16:40, csütörtök | Helyi sport

Kiváló eredményeket értek el Szent Benedek Gimnázium atlétái

Kecskeméten rendezték meg szeptember 23-án a megyei középiskolás atlétikai csapatbajnokság megyei döntőjét