2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

A szociáldemokraták nyerték meg a bécsi tartományi választást
2015. Október 12. 06:52, hétfő | Külföld

A szociáldemokraták nyerték meg a bécsi tartományi választást

Az Osztrák Szociáldemokrata Párt (SPÖ) nyerte meg 39,4 százalékkal a vasárnap tartott bécsi tartományi választást az előzetes végeredmények szerint,

Négy településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap
2015. Szeptember 15. 07:57, kedd | Belföld

Négy településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap

Négy településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap: Budapest XIII. kerületében önkormányzati képviselőt, Kecskeméten, Miskolcon és Öcsödön települési nemzetiségi képviselőket választanak.

Négy településen lesz időközi választás vasárnap
2015. Július 14. 07:17, kedd | Belföld

Négy településen lesz időközi választás vasárnap

Négy településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap: polgármestereket, önkormányzati képviselőket választanak.

Két helyen lesz időközi polgármester-választás vasárnap
2015. Június 16. 07:16, kedd | Belföld

Két helyen lesz időközi polgármester-választás vasárnap

Két településen tartanak vasárnap időközi polgármester-választást: a Zala megyei Hottó és a Nógrád megyei Zabar választói szavaznak az új településvezetőről.

Három helyen lesz időközi polgármester-választás vasárnap
2015. Május 27. 07:25, szerda | Belföld

Három helyen lesz időközi polgármester-választás vasárnap

Három településen tartanak vasárnap időközi polgármester-választást: Nyírkátán, Szúcs községben és Udvariban.

2015. Május 08. 07:13, péntek | Külföld

Brit választások - A konzervatívok győzelmet várnak, súlyos munkáspárti veszteségek Skóciában, Miliband lemondhat

Megválasztották élenjáróikat a nyugdíjasok
2015. Április 27. 13:12, hétfő | Helyi

Megválasztották élenjáróikat a nyugdíjasok

Ma (április 27-én) tartotta évi rendes küldöttgyűlését a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesületének Elnöksége az érvényben lévő Alapszabály értelmében.

Vezetőségválasztás polgárőreinknél
2015. Február 21. 07:00, szombat | Helyi

Vezetőségválasztás polgárőreinknél

Közgyűlést tartott a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület február 20-án, melynek egyik fő napirendi pontja az új elnökség megválasztása volt.

Szavaz az ország
2014. Október 12. 11:29, vasárnap | Belföld

Szavaz az ország

Este 7 óráig Magyarország 3177 településének 10 351 szavazókörében 8 millió 170 ezer választópolgár dönthet arról, kik képviseljék helyi érdekeiket az elkövetkező öt évben az önkormányzatokban.

Önkormányzati választás 2014
2014. Szeptember 02. 14:31, kedd | Helyi önkormányzati

Önkormányzati választás 2014

Tájékoztató a lakcímen vagy tartózkodási helyen történő szavazásról.

Önkormányzat 2014: három hét múlva postázzák az értesítőket
2014. Július 27. 07:24, vasárnap | Belföld

Önkormányzat 2014: három hét múlva postázzák az értesítőket

Három hét múlva kezdik kézbesíteni az érintett több mint nyolcmillió választópolgárnak az októberi önkormányzati választásról szóló értesítőt.

Hétmilliárd forintért választunk októberben
2014. Július 26. 15:27, szombat | Belföld

Hétmilliárd forintért választunk októberben

Hétmilliárd forint az októberi önkormányzati és nemzetiségi választás tervezett költségvetési előirányzata - közölte a Nemzeti Választási Iroda.