2024. április 19, péntek - Emma

Először rendeznek sörfesztivált Félegyházán
2015. Július 25. 04:26, szombat | Helyi

Először rendeznek sörfesztivált Félegyházán

Különleges sörök és ételek várják a nagyérdeműt szombaton az I. Félegyházi Sörfesztiválon, melynek a Kiskun Múzeum ad otthont 2015. július 25-én15 órai kezdettel.

Ne vesszen kárba! Ezt tedd a maradék sörrel!
2015. Július 12. 10:00, vasárnap | Bulvár

Ne vesszen kárba! Ezt tedd a maradék sörrel!

Előfordul, hogy a hétvégi bográcsozásból, grillpartyból ránk maradt néhány doboz, vagy üveg sör. Kiönteni, naná, hogy nincs szívünk (még szép)! Akkor mégis mi legyen vele?

Hogyan okoz sörhasat a sör?
2015. Július 04. 18:00, szombat | Helyi

Hogyan okoz sörhasat a sör?

Mi tagadás, megemberesednek a magyar férfiak (is) egy bizonyos kor és sörmennyiség után. Tudjuk, hogy a hűsítő és üdítő ital kalóriadús, nem éppen sportolás közben fogyasztjuk...

Éljen a barnasör!
2015. Július 04. 11:00, szombat | Bulvár

Éljen a barnasör!

5 meglepő tény a keserű italról

Minden sör átment a fogyasztóvédelmi vizsgálaton
2015. Június 11. 12:37, csütörtök | Belföld

Minden sör átment a fogyasztóvédelmi vizsgálaton

Negyven különböző típusú, ízű sört vizsgált a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság (NFH), az élelmiszer és vegyipari laboratórium ellenőrzésén valamennyi sör megfelelt a követelményeknek.

Kétszázféle sört kínál a ma kezdődő Főzdefeszt
2015. Június 05. 07:16, péntek | Belföld

Kétszázféle sört kínál a ma kezdődő Főzdefeszt

Mintegy hatvan hazai és külföldi főzde csaknem kétszáz sörét kóstolhatják végig a 9. Főzdefeszt vendégei péntektől vasárnapig a fővárosi Városligetben.

Ki készített először Radlert?
2014. November 23. 14:00, vasárnap | Külföld

Ki készített először Radlert?

Az utóbbi években egyre népszerűbb a sörből és citromléből vagy más savanyú üdítőből kevert Radler nevű ital. De kinek jutott először eszébe limonádét keverni a sörbe?

Legendás sörök - sörös legendák
2014. Október 26. 14:00, vasárnap | Helyi

Legendás sörök - sörös legendák

Milliók kedvence, társas összejövetelek elengedhetetlen tartozéka. Hogy ne csak igyuk, de ismerjük is, alábbi sörhatározónk nyújthat segítséget.

2012. Április 06. 14:09, péntek | Kék hírek

Három sör után már behajtja a kárt a biztosító

A kötelező gépjármű felelősségbiztosítás (kgfb) alapján a biztosító csak a kárt okozó vezető 0,8 ezrelékes véralkoholszintjéig vállalja a kockázatot – közölte a genertel.hu internetes biztosító.

2011. December 24. 07:34, szombat | Sport

Megvan az olimpia söre

Az orosz Baltika lesz a 2014-es szocsi téli olimpia hivatalos söre.

2011. November 17. 07:40, csütörtök | Belföld

A sörhas vége

Hamarosan nemcsak a felülésektől lehet lapos a hasunk. Lesz csodaszer sörhas ellen? Felülés nélkül is eltűnik.

2011. Október 16. 14:21, vasárnap | Belföld

Chipsadós termék lesz a cukrozott sör is

Bekerült a cukrozott sör a chipsadós termékek körébe, emelkedik több illeték, településadót vethet ki az önkormányzat - többi között ilyen változások lesznek a jövő évi adótörvényekben.