2024. április 19, péntek - Emma

Hírek a Sarlós Boldogasszony Templomból
2016. Április 03. 10:02, vasárnap | Helyi

Hírek a Sarlós Boldogasszony Templomból

Húsvét második vasárnapja - 2016. április 3. A hét ünnepei: Hétfő: Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe. Csütörtök: De la Salle János áldozópap emléknapja.

Hőseinkre emlékezve
2015. Május 31. 22:51, vasárnap | Helyi

Hőseinkre emlékezve

Ma (május 31-én) tisztelettel hajtottuk meg fejünket azok előtt, akik ellenségeinktől mindig megvédték és napjainkban is önfeláldozóan védik az országot.

Támogatás az egyházaknak
2015. Február 28. 11:25, szombat | Helyi

Támogatás az egyházaknak

A képviselő-testület február 27-ei ülésén a Sarlós Boldogasszony Főplébánia, a Római Katolikus Plébánia és az Egyesült Protestáns Egyház támogatási kérelmeit is elfogadta.

A házasságot ünneplik Kiskunfélegyházán
2015. Február 11. 07:55, szerda | Helyi

A házasságot ünneplik Kiskunfélegyházán

A Házasság hete – Az elkötelezett szerelem ünnepe címmel indított rendezvénysorozatot a Sarlós Boldogasszony és a Szent István Egyházközség február 9 és március 7 között.

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései
2015. Január 23. 14:48, péntek | Helyi

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

Templombúcsút tartottak az Ótemplomban
2014. Július 03. 11:14, csütörtök | Helyi

Templombúcsút tartottak az Ótemplomban

Templombúcsút tartottak július 2-án, Kiskunfélegyháza városi rangra emelésének 240. évében, Sarlós Boldogasszony ünnepén az Ótemplomban.

Éjféli mise az Ótemplomban
2013. December 25. 12:15, szerda | Helyi

Éjféli mise az Ótemplomban

A keresztények egyik legszentebb ünnepének, Jézus Krisztus születésének estéjén zsúfolásig megtelt a Sarlós Boldogasszony templom a katolikus hívekkel. A misét Talapka István plébános celebrálta.