2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Január 23. 14:48, péntek | Helyi
Forrás: - Sarlós Boldogasszony Plébánia -

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

Évközi 3. Vasárnap 2015. január 25.

Hétfő: Szent Timóteusz és Szent Titusz püspök. E

Szerda: Aquinói Szent Tamás áldozópap és egyháztanító. E

Szombat: Bosco Szent János áldozópap. E

1)Énekpróbára szeretettel várjuk a régi kórus tagokat, és az új jelentkezőket. A próba ideje minden pénteken este fél 6-tól kezdődik.

2)Ministráns foglalkozásra várjuk a gyerekeket. A foglalkozás minden szombaton 10 órától van.

3) Január 30-án pénteken Stift Zoltán (Angelico) atya képkiállítása nyílik az Ótemplomban, a 11 órás ovis mise keretében. Az érdeklődőketszeretettel várják az óvoda dolgozói.

4)Január 31-én szombaton az esti 4 órai Szentmisét a Szent Mónika imaközösség szándékára mutatjuk be

5)A Vőfély–Zenész találkozóra a jegyek elfogytak. Tombola felajánlást szívesen elfogadunk, amit előre is köszönünk.

6)Közeleg az adóbevallások ideje. Kérjük támogassák adójuk 1%-ával a Katolikus Egyházat és az Ótemplom Alapítványt.

7)Akik a ebben az évben szeretnének házasságot kötni, azok jelentkezését várjuk a plébánia hivatalban.

8)Szentmiséket lehet íratni a plébánia hivatalban.

89Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat, Isten gondviselő jósága kísérje őket egész életükben.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból