2024. április 19, péntek - Emma

Félegyházi diáklányok a legjobb lovászok
2017. Április 25. 09:06, kedd | Helyi

Félegyházi diáklányok a legjobb lovászok

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola két tizenegyedikes diákja is remekül szerepelt a lovászok Szakma Kiváló Tanulója Országos Versenyén.

Joggal félnek a mezgés diákoktól a versenyeken
2017. Március 18. 09:26, szombat | Helyi

Joggal félnek a mezgés diákoktól a versenyeken

Újabb sikereket értek el a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola diákjai, ezúttal a Pék Országos Szakma Kiváló Tanulója Versenyen.

A mezgések is képviseltették magukat a Mangalica Fesztiválon
2017. Február 15. 16:01, szerda | Helyi

A mezgések is képviseltették magukat a Mangalica Fesztiválon

2017-ben immáron tizedik alkalommal került megrendezésre a Budapesti Mangalica Fesztivál, melyen a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola is képviseltette magát.

A jövő hentesei szálltak versenybe
2017. Január 11. 14:57, szerda | Helyi

A jövő hentesei szálltak versenybe

Ma (december 11-én) Regionális Húsipari Versenynek adott otthont a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Tanvágóhídja.

Egyre népszerűbb a Mezgé
2016. November 18. 11:04, péntek | Helyi

Egyre népszerűbb a Mezgé

November 17-18-án állásbörzével egybekötött nyílt napot tartott a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola.

Emuból is jeleskednek a mezgés diákok
2016. Május 05. 11:12, csütörtök | Helyi

Emuból is jeleskednek a mezgés diákok

Óriási lehetőség tárult a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Húsipari Tanüzemének diákjai elé. Egy emu tenyésztő jóvoltából a tanvágóban 5 db emu került kés alá.

Ügyes kezű hentes tanulók mérték össze tudásukat
2016. Január 29. 11:52, péntek | Helyi

Ügyes kezű hentes tanulók mérték össze tudásukat

Regionális Húsipari Versenyt rendezett ma (január 29-én) a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium a Csólyosi úti Tanüzemben.