2024. április 16, kedd - Csongor

Tetőzik a kánikula!
2013. Július 29. 09:59, hétfő | Helyi

Tetőzik a kánikula!

Gyorsan melegszik a levegő, a hőmérséklet csúcsértéke délutánra eléri a 40 fokot

Harmadfokú hőségriadó!
2013. Július 26. 13:10, péntek | Belföld

Harmadfokú hőségriadó!

Harmadfokú hőségriadót rendelt el csütörtök nulla órától hétfő éjfélig az országos tiszti főorvos

Bombariadó Kecskeméten
2013. Június 25. 15:25, kedd | Kék hírek

Bombariadó Kecskeméten

Két bíróság épületét is ki kellett üríteni egy bombával fenyegető telefonáló miatt

2012. Április 12. 14:07, csütörtök | Külföld

Riadókészültség a Távol-Keleten

Riadókészültségben várja Japán és a Fülöp-szigetek, hogy Észak-Korea a nemzetközi tiltakozások ellenére csütörtöktől hétfőig bármelyik pillanatban nagy hatótávolságú rakétával műholdat bocsáthat fel a világűrbe.

2012. Április 12. 07:13, csütörtök | Külföld

Indonéziai földrengés: az utórengés is nagyon durva volt

A 8,7-es erősségű földrengést, amely után az egész Indiai-óceán térségében cunamiriadót rendeltek el, utórengések sorozata követte.

2011. November 05. 07:21, szombat | Belföld

Jövő héten is marad a szmog

Országszerte magas a légköri szmog szintje, a nagyvárosokban, így Budapesten pedig a riasztási küszöbértéket is eléri; sok helyen csak a mérőállomás hiánya miatt nincs riadó.

2011. November 01. 07:21, kedd | Belföld

Szmog - Miskolc után Debrecen is érintett

A szálló por légköri koncentrációjának emelkedése miatt Debrecenben elrendelték a szmogriadó tájékoztatási fokozatát - tájékoztatott Vígh Vanda, a városháza sajtóreferense.

2011. Október 30. 14:21, vasárnap | Belföld

Szmogriadó Nyíregyházán

Tovább romlott a levegő minősége Nyíregyházán, ezért a város polgármestere vasárnaptól szmogriadót rendelt el – közölte a városháza sajtószolgálata az MTI-vel.

2011. Október 05. 07:33, szerda | Kék hírek

Bombariadó a bíróságon

Kedd reggel érkezett egy telefonhívás a Tolna Megyei Bíróságra, hogy bomba fog robbanni az épületben. A rendőrség a bíróságot kiürítette, a környéket lezárták.

2011. Szeptember 20. 07:33, kedd | Kék hírek

Bombariadó miatt kellett kiüríteni az iskolát

Bombariadó miatt kiürítették az általános iskolát hétfőn reggel Túrkevén.