2024. április 19, péntek - Emma

Közösen ünnepeltek a Kiskunhalasi Szakképzési Centrumhoz tartozó tagintézmények
2019. Június 18. 09:35, kedd | Helyi

Közösen ünnepeltek a Kiskunhalasi Szakképzési Centrumhoz tartozó tagintézmények

Mintegy ötszáz oktatásban dolgozó munkatárs ünnepelt együtt június 14-én a Kossuth Lajos Szakközép Iskolában tartott pedagógusnapi rendezvényen.

Pedagógusnak lenni az egyik legszebb misszió
2019. Június 11. 08:48, kedd | Helyi

Pedagógusnak lenni az egyik legszebb misszió

Pedagógusnap alkalmából június 7-én a Móra Ferenc Művelődési Központban tartott ünnepségen köszöntötték a félegyházi és környékbeli tanárokat, tanítókat, óvónőket és gyógypedagógusokat.

Tanítani csak optimizmussal lehet
2017. Május 27. 08:21, szombat | Helyi

Tanítani csak optimizmussal lehet

Mint minden évben, idén is megköszönték a városunkban tanító pedagógusok munkáját. A jeles eseménynek a Móra Ferenc Művelődési Központ díszterme adott otthont május 26-án.

Városi pedagógusnap
2017. Május 16. 16:47, kedd | Helyi

Városi pedagógusnap

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Kecskeméti Tankerületi Központ szeretettel vár minden kiskunfélegyházi pedagógust a május 26-án, pénteken 15 órakor tartandó pedagógusnapi ünnepségre.

Pedagógusnap a Művelődési Központban
2015. Június 06. 15:19, szombat | Helyi

Pedagógusnap a Művelődési Központban

A pedagógus egész lényében tanár, oktató, nevelő. A mosoly, a gyermekek, fiatalok iránti nyitottság, a törődés, az adni tudás és akarás személyiségünk legmélyebb, legjellemzőbb tulajdonságává válik.