2024. április 25, csütörtök - Márk

Több mint 5,5 ezer köbméternyi hulladék terheli a Pilisi Parkerdőt
2020. Szeptember 24. 08:01, csütörtök | Belföld

Több mint 5,5 ezer köbméternyi hulladék terheli a Pilisi Parkerdőt

Az idén több mint 5,5 ezer köbméter illegálisan lerakott hulladékot találtak a Pilisi Parkerdőben az erdészek - közölte a nemzetközi hulladékgyűjtő nap alkalmából a Pilisi Parkerdő az MTI-vel szerdán.

Ahol a három kerék többet jelent a négynél: Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó hatodszorra is!
2019. Augusztus 06. 08:02, kedd | Helyi

Kiskunfélegyházán hatodik alkalommal rendezik meg Közép-Európa legnagyobb oldalkocsis találkozóját.

Holttestet találtak a zalaegerszegi parkerdőben
2019. Június 16. 13:01, vasárnap | Kék hírek

Holttestet találtak a zalaegerszegi parkerdőben

Holttestet találtak a sétálók szombat reggel a zalaegerszegi parkerdőben - írta online kiadásában a Zalai Hírlap.

Tömegeket vonzott a parkerdei Majális
2019. Május 01. 16:15, szerda | Helyi

Tömegeket vonzott a parkerdei Majális

A szeszélyes időjárás ellenére is sokan ellátogattak már a délelőtti programokra is a városi parkerdőben megrendezett Városi Majálisra.

II. Csillagnéző Szalonnasütés
2019. Április 18. 16:56, csütörtök | Helyi

II. Csillagnéző Szalonnasütés

A jó idő beköszöntével a Kiskunfélegyházi Önkéntes Szervező Ifjúság (KÖSzI) idén áprilisban is a szabadba csábítja a fiatalokat és családokat.

Mindenkit vár a Parkerdő!
2018. Május 01. 13:32, kedd | Helyi

Mindenkit vár a Parkerdő!

Időseket, fiatalokat, félegyháziakat és messziről érkezőket egyaránt csalogat a városunk parkerdejében dübörgő Majális forgataga.

Minden eddiginél nagyobb fejlesztésre készül a Pilisi Parkerdő
2018. Április 04. 09:16, szerda | Helyi

Minden eddiginél nagyobb fejlesztésre készül a Pilisi Parkerdő

Két pályázat keretében, közel egymilliárd forintból újul meg az évente 25 millió látogatót fogadó Pilisi Parkerdő teljes turisztikai infrastruktúrája.

Íjászat Erdélyben és a Parkerdőben
2017. Szeptember 15. 09:02, péntek | Helyi sport

Íjászat Erdélyben és a Parkerdőben

Erdélyben jártak a Turul Koppányok 2017. szeptember első hétvégéjén. A Phonix Archery egyesület meghívására az Erdélyi Arad melletti Kisjenőre (Chișineu-Criș) látogattak a Koppány Íjászok.

Esküvő, leánykérés és rekordkísérlet is volt a IV. Nemzetközi Oldalkocsis Találkozón
2017. Szeptember 05. 16:19, kedd | Helyi

A IV. Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó augusztus 10-12 között nyugatról 8600 km távolságból, keletről pedig 3800 km távolságból is fogadott vendégeket.

Első Nemzetközi Katonai Motoros Találkozó Magyarországon
2017. Augusztus 07. 19:31, hétfő | Helyi

Első Nemzetközi Katonai Motoros Találkozó Magyarországon

A IV. Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó, Közép-Európa legjelentősebb háromkerekű rendezvénye, amely idén otthont ad az I. Nemzetközi Katonai Motoros Találkozónak is.

Sokan ellátogattak a Kunfakó lovasok viadalára
2017. Augusztus 06. 09:00, vasárnap | Helyi

Sokan ellátogattak a Kunfakó lovasok viadalára

A rekkenő hőség ellenére is sokan ellátogattak a Parkerdőbe augusztus 5-én (szombaton) a Kunfakó Ünnep részeként megtartott viadalra.

Kunfakó Ünnep – 2017
2017. Augusztus 02. 08:19, szerda | Helyi

Kunfakó Ünnep – 2017

Szeretettel várnak minden érdeklődő lovast, tenyésztőt és a fajta iránt érdeklődőt augusztus 4-6-án (péntek-szombat) Kiskunfélegyházán, a parkerdőben.