2024. április 23, kedd - Béla

2018. Május 01. 13:32, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Mindenkit vár a Parkerdő!

Időseket, fiatalokat, félegyháziakat és messziről érkezőket egyaránt csalogat a városunk parkerdejében dübörgő Majális forgataga.

Már az ünnepélyes megnyitó előtt tömegek gyülekeztek mindkét tisztáson, hogy a szórakoztató programokat élvezzék. A színpadi produkciók mellett számos kikapcsolódási lehetőség nyílik mindenki számára. Családok, barátok, ismerősök egyaránt találnak maguknak kedvükre való elfoglaltságot egész napra. Sőt az időjárás miatt sem kell aggódni! Egész napra verőfényes napsütést ígértek a meteorológusok.

- A majálison nagyon sok hagyományőrző programunk van, amelyet évről-évre szívesen látunk mint például a mazsorettesek és a néptáncosok. De itt lesz a Neoton Família is, melyet már régóta szerettek volna látni-hallani városunkban - mondta köszöntő beszédében Csányi József polgármester, majd mindenkinek jó szórakozást kívánt az egész napos rendezvényhez.

Programok délután:

• 13.30 Gulyás Réka és Gulyás László Vándormuzsikus „Mátyás mesék” című interaktív játéka
  • 14.00 Kiskalász Zenekar gyermekkoncertje
  • 15.30 Silver Step Tánccsoport bemutatója
  • 16.00 Kiskunfélegyházi koncert Fúvószenekar koncertje
  • 18.00 NEOTON FAMÍILIA KONCERT

Nagytisztás kísérő programok: Vidámpark, óriás csúszda, ugrálóvár, trambulin, Izgő-mozgó Kölyökklub Egyesület kézműves sátra, Süveges Autósiskola, Félegyházi Lovas Klub Egyesület, Zöldmező Lovas Egyesület

KISTISZTÁS PROGRAMJAI:
13-19 óráig Felfújható quad pálya, akkus quadok, autók, pedálos traktorok
Kistisztás kísérő programok: Turul Koppány Íjász Szakosztály, KHTK Fénypárducok Íjász Szakosztály, Tourinform Pont

Címkék: majális, parkerdő